- balkonový set
- pro venkovní i vnitřní použití
- nosnost židle 100 kg
- vyrobeno z tvrdého dřeva exotické akácie
- možnost dokoupení polštářků
Další možnosti financování

Balkonová sada Fieldmann FDZN 4010-T

Balkonový set z odolného exotického dřeva
Pohodlná sestava balkónového nábytku FDZN 4010-T od značky Fieldmann je vyrobena z tvrdého a odolného dřeva exotické akácie, které odolává nepřízni povětrnostních vlivů. Můžete ji tedy v klidu nechat ve venkovním prostředí, i když je možné pro ni najít vhodné uplatnění i v interiéru. Nosnost každé židle je 100 kilogramů a dá se velmi dobře složit.

Minimální nároky na uskladnění
Lehce rozložitelný a složitelný čtvercový zahradní stolek s mírami 65 × 65 centimetrů a dobře skladná dvojice židlí o rozměrech 55 × 40 × 81 centimetrů minimalizují nároky na uskladnění. Po složení celý balkonový set Fieldmann FDZN 4010-T zabere jen minimum místa. Pro ještě větší pohodlí při sezení si můžete k židlím dokoupit sadu měkkých potahů v krémové nebo zelené barvě.
| Typ přístroje | Balkónový set |
|---|
| Použití | Venkovní a vnitřní |
|---|
| Počet křesel | 2 |
|---|---|
| Polohovatelnost | Ne |
| Slunečník | Ne |
|---|---|
| Stůl | Ano |
| Materiál | Dřevo akácie |
|---|---|
| Potahy součástí | Ne |
| Průměr | 65 cm |
|---|---|
| Výška | 55,00 cm |
| Šířka | 40,00 cm |
| Hloubka | 81,00 cm |
| Hmotnost | 6,0 kg |
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.