Vzduchový kompresor, příkon: 1500 W, jmenovitý výkon: 2800 ot./min., objem nádoby: 24 l, max. tlak: 8 barů, orientační sací výkon: 190 l/min., regulace výstupní tlaku
Doporučené služby
Slevový kupón
3 499 Kč
2 892 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 1 166 Kč

Vzduchový kompresor FIELDMANN FDAK 201522-E
- sací kapacita 190 l/min
- objem nádoby 24 l
- tlak až 8 barů
- vhodný k dofukování i tlakovému čištění

Nebuďte pod tlakem
Vzduchový kompresor FIELDMANN FDAK 201522-E je skvělý pomocník, ať už potřebujete dofouknout pneumatiky u auta, pláště jízdních kol, vzduchové matrace, bazén či člun. Je to všestranný nástroj, se kterým se snadno manipuluje, má vysoký výkon o průtokové síle až 190 l/min s tlakem až 8 barů, který můžete regulovat podle potřeby, a jeho použití je tak velice všestranné. Nemůže zkrátka chybět v žádné dobře vybavené dílně.
Obecné
| Typ kompresoru | Olejový |
|---|---|
| Typ přístroje | Kompresor |
Výkon
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
Vlastnosti
| Objem vzdušníku (nádoby) | 24 l |
|---|---|
| Maximální provozní tlak | 8 bar |
| Maximální průtok | 190 l/min |
| Měřené jednotky | bar |
| Hlučnost | 99 dB |
Energetické parametry
| Příkon | 1500 W |
|---|
Napájení
| Napájení | Ze sítě |
|---|
Barva
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.