- příkon 2 200 W
- objem konvice 1,7 litru
- omyvatelné filtrační sítko
- funkce KEEP WARM
- trojnásobný bezpečnostní systém
- automatické vypnutí
- vodoznak pro přehled o množství vody
- odolný konektor STRIX
Doporučené služby
Další možnosti financování

Rychlovarná konvice ETA Crystela Digi 7153 90000

Teplý nápoj s konvicí ETA
Připravte si teplý nápoj či ohřejte rychle vodu pro jakoukoliv jinou potřebu kdekoliv na cestách s rychlovarnou konvicí ETA Crystela, která zvládne přivést vodu k varu během chvíle. Disponuje příkonem 2 200 W a objemem 1,7 litru, navíc umožňuje zvolit požadovanou teplotu 50, 70, 80, 90 či 100 stupňů. ETA je zároveň vybavena trojnásobným bezpečnostním systémem aktivujícím se v případě přehřátí, odejmutí z podstavce či chodu naprázdno. Nechybí automatické vypnutí po skončení ohřívání, KEEP WARM funkce k udržení teplé vody či zvuková i světelná signalizace měnící barvu dle nastavené teploty.
| Typ přístroje | Chytrá konvice s termoregulací |
|---|
| Filtr | Ano |
|---|---|
| Kontrolka provozu | Ano |
| Skrytá spirála | Ano |
| Nastavení teploty | Ano |
|---|
| Příkon | 2200 W |
|---|
| Materiál nádoby | Nerez, Plast, Sklo |
|---|
| Objem | 1,70 l |
|---|---|
| Výška | 23,90 cm |
| Šířka | 15,80 cm |
| Hloubka | 21,40 cm |
| Hmotnost | 1 g |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.