- příkon 2 200 W
- objem konvice 1,7 litru
- omyvatelné filtrační sítko
- trojnásobný bezpečnostní systém
- automatické vypnutí
- vodoznak pro přehled o množství vody
- odolný konektor STRIX
Objem 1,7 l, příkon 2200 W, ukazatel množství vody, středový konektor – 360°, ukrytá topná spirála - ploché dno, nerez, barva červená

Rychlovarná konvice ETA Alena 3590 90010

Teplý nápoj s konvicí ETA
Připravte si teplý čaj či ohřejte rychle vodu pro jakoukoliv jinou potřebu kdekoliv na cestách s rychlovarnou konvicí ETA Alena 3590 90010, která zvládne přivést vodu k varu během chvíle. Disponuje příkonem 2 200 W a objemem 1,7 litru pro přípravu většího množství vody najednou. ETA je zároveň vybavena trojnásobným bezpečnostním systémem aktivujícím se v případě přehřátí, odejmutí z podstavce či chodu naprázdno. Nechybí automatické vypnutí po skončení ohřívání, světelná signalizace měnící barvu dle nastavené teploty a vodoznak pro udržení přehledu o množství vody.
Obecné
| Typ přístroje | Varná konvice |
|---|
Výbava
| Filtr | Ano |
|---|---|
| Kontrolka provozu | Ano |
| Skrytá spirála | Ano |
Funkce
| Nastavení teploty | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Příkon | 2200 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Objem | 1,70 l |
|---|---|
| Výška | 23,00 cm |
| Šířka | 22,00 cm |
| Hloubka | 16,50 cm |
| Hmotnost | 910 g |
Barva
| Barva | Červená |
|---|
5 z 5
hodnotili celkem
3 ověření zákazníci
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.