- 7 stupňů nastavení ohřevu
- funkce rozmrazování
- funkce přihřívání
- příkon 800 W
- 2 sloty na chléb
- přihrádka na drobky
- funkce centrování
Opékač topinek, centrování, funkce stop, konstrukce dvouštěrbinový, počet topinek 2, přihrádka na drobky, příkon 800 W, regulace stupně opékání, rozmrazování, barva bílá

Topinkovač ETA RONNY 3166 90000

Ideální start do každého dne
Výbornou sladkou nebo slanou snídani si snadno a rychle vykouzlíte s topinkovačem ETA Ronny 3166 90000 v bílé barvě a s příkonem 800 W. Topinkovač v moderním designu je vybaven dvěma sloty na chléb a vyjímatelnou zásuvkou na drobky, která zachytává zbytky pečiva, takže si topinky připravíte bez nežádoucího nepořádku. Oblíbenou míru rovnoměrného propečení si můžete vybrat ze 7 úrovní pomocí otočného regulátoru. Topinkovač umí také chléb rozmrazovat a opětovně ohřát. Napájecí kabel lze navinout do prostoru ve spodní části topinkovače, aby vám nikde nepřekážel.
Obecné
| Typ přístroje | Topinkovač |
|---|
Vlastnosti
| Počet topinek | 2 |
|---|
Výbava
| Zásobník na drobky | Ano |
|---|
Funkce
| Rozmrazování | Ano |
|---|---|
| Rozpékání pečiva | Ne |
Energetické parametry
| Příkon | 800 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 17,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 28,00 cm |
| Hloubka | 17,50 cm |
| Hmotnost | 1260 g |
Barva
| Barva | Bílá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.