Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

ETA 166090000 POWERCARE

Masážní pistole, zdroj energie akumulátorový, vibrační, cílená intenzivní regenerační masáž, 5 stupňů intenzity, 4 masážní hlavice, 7mm amplituda, ergonomický tvar rukojeti, ochranné pouzdroCelý popis

Hlídat změny u produktu
ETA 166090000 POWERCARE

ETA 166090000 POWERCARE

ETA Power Care 1660 90000

Masážní pistole ETA Power Care 1660 90000

  • snižuje bolest, ztuhlost a svalové napětí
  • stimuluje krevní oběh
  • 4 masážní hlavice
  • 5 stupňů intenzity
  • doba provozu až 180 min
  • nabíjení přes USB kabel
  • automatické vypnutí
ETA Power Care 1660 90000

S masážní pistolí ETA už nemusíte chodit k masérovi

Potkala vás po namáhavém tréninku nepříjemná svalová bolest, anebo jen potřebujete ulevit ztuhlému krku? S tím vám lehce pomůže inovativní masážní pistole ETA Power Care 1660 90000 v elegantním černém provedení a funkčním designu. Její používání je jednoduché a intuitivní a stane se tak vaším oblíbeným pomocníkem po návratu z vysokohorské túry nebo posilovny. Cílenou intenzivní masáží všech svalů jako u profesionálního maséra vám uleví po náročném sportovním výkonu a díky kompaktním rozměrům, kterými disponuje, ji můžete vzít kamkoliv s sebou. Stačí chvilička a vaše svaly zase budou výkonně pracovat.

ETA Power Care 1660 90000

Pro celkové zlepšení vaší svalové koordinace

S masážní pistolí ETA Power Care 1660 90000 si můžete zařídit svůj malý privátní masážní salon klidně u vás v obýváku. Díky Li-ion akumulátoru lze svalům poskytovat úlevu až 180 minut na jedno nabití. Účinně snížíte bolest a ztuhlost svalů, stimulujete krevní oběh a zvýšíte rozsah pohybu. Pokud budete muset masáž z jakéhokoliv důvodu přerušit, masážní pistole se po 10 minutách provozu sama automaticky vypne. O tom, že je přístroj opět v provozu, vás bude informovat světelná signalizace. Na zapínání a ovládání se používá pouze jedno tlačítko. Opětovné nabití trvá cca 2 hodiny a probíhá prostřednictvím USB kabelu.

ETA Power Care 1660 90000

Výměnné hlavice pomohou k regeneraci vašeho těla

Užijte si masáž přesně tak, jak vám to vyhovuje. Vybrat si můžete až 5 stupňů intenzity. V balení pak najdete 4 masážní hlavice, a to kulatou hlavici pro šetrnou masáž větších ploch, jako jsou ruce, lýtka, záda nebo boky. Kuželová hlavice je vhodná na cílenou intenzivní masáž konkrétních míst, například dlaní, kloubů nebo chodidel. Vidlicová hlavice je pak ideální pro intenzivní masáž krku, okolí páteře a Achillových šlach. Plochou hlavici využijete na univerzální intenzivní masáž pro většinu svalových skupin a částí těla. Masážní pistoli ETA proto ocení nejen sportovci, trenéři nebo fyzioterapeuti, ale i amatérští nadšenci.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.