- tisk, kopírování, skenování a faxování
- automatický podavač
- vysoce kvalitní tisk
- možnost bezdrátového připojení
- barevný LCD displej
- technologie tisku Heat-Free
Doporučené služby
Další možnosti financování

Multifunkční inkoustová tiskárna EPSON L5316 EcoTank

Skvělá tiskárna domů i do kanceláře
Zapomeňte na drahé inkoustové kazety a pořiďte si tiskárnu Epson L5316 EcoTank, která vám ušetří až 95 % nákladů na tisk. S jednou sadou lahviček s inkoustem, která se rovná až 63 inkoustovým kazetám, můžete tisknout bez starostí po velmi dlouhou dobu. Tato multifunkční tiskárna A4 s automatickým podavačem a faxem vám nabídne vysoce kvalitní tisk, kopírování, skenování a faxování v jednom zařízení. Díky různým možnostem připojení můžete snadno tisknout odkudkoli, ať už z počítače, mobilního telefonu nebo tabletu.

Vysoká kvalita i rychlost tisku
Automatický podavač dokumentů na 30 listů vám ušetří čas při skenování a kopírování vícestránkových dokumentů. Zadní podavač papíru na 100 listů pojme i objemnější tiskové úlohy a zajistí plynulý provoz bez nutnosti neustálého doplňování papíru. Rychlost tisku až 10 stran za minutu (černobíle) a 5 stran za minutu (barevně) uspokojí i ty nejnáročnější uživatele tiskárny Epson L5316 EcoTank a zajistí, že vaše dokumenty budou vytištěny rychle a efektivně. Jednoduchý a bezproblémový inkoustový tankový systém umožňuje doplňování z lahviček. Navíc se systémem lahviček s bajonetovým mechanismem EcoTank nevznikne žádný nepořádek.

Moderní multifunkční tiskárna
Díky kompatibilitě s Wi-Fi, Wi-Fi Direct a Ethernetem se k tiskárně Epson L5316 EcoTank snadno připojíte z libovolného zařízení a budete moci tisknout bezdrátově odkudkoli v dosahu sítě. Pomocí aplikace Epson Smart Panel můžete nastavovat, monitorovat, tisknout a využívat další funkce z mobilního telefonu. Barevný LCD displej vám zpříjemní manuální ovládání tiskárny a poskytne vám přehled o stavu tisku a inkoustu. Technologie tisku Heat-Free se stará o nízkou spotřebu energie a šetrný provoz, čímž šetří vaše peníze i životní prostředí.
| Použití | Domácí |
|---|---|
| Tisk | Barevný |
| Typ přístroje | Tiskárna inkoustová |
| Part Number | C11CJ65413 |
| Modelová řada | Epson L5316 |
|---|
| Displej | Grafický |
|---|
| Smart | Ano |
|---|---|
| Rozlišení barevného tisku | 5760 x 1440 DPI |
| Mobilní tisk | AirPrint |
| Max. formát tisku | A4 |
| Oddělené náplně | Ano |
| Rozlišení černobílého tisku | 5760 x 1440 DPI |
| Rychlost tisku - barevně | 15 |
| Rychlost tisku - ČB | 33 |
| Zásobník papíru (listů) | 100 |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Čtečka karet | Ne |
| Náhradní náplň | 103 ECOTANK INK BOTTLE |
| Duplexní režim | Ne |
|---|---|
| Funkce | Fax, Tankový systém, Skener, Kopírka |
| Připojení | Wi-Fi, USB, LAN |
|---|
| Příkon v pohotovostním režimu | 5,0 W |
|---|---|
| Spotřeba | 12 W |
| Výška | 34,70 cm |
|---|---|
| Šířka | 37,50 cm |
| Hloubka | 23,70 cm |
| Hmotnost | 5000 g |
| Barva | Bílá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.