- kryt pro iPhone 17 Pro
- ochrana proti nárazu
- kompatibilní s MagSafe
- vyvýšený rámeček
- ze 100 % pravé kůže
- podpora Camera Control
Zadní kryt na mobil pro iPhone 17 Pro, materiál kůže, barva hnědá, kompatibilní s MagSafe
799 Kč
660 Kč bez DPH

Kryt na mobil Epico Mag+ Leather case pro iPhone 17 Pro Brown

Ochraňte svůj telefon
S krytem Epico Mag+ Leather Case ochráníte váš iPhone 17 Pro při pádech či nárazech. Odolné tělo z pravé kůže spolu s vyvýšeným rámečkem kolem čoček zajišťují nejen spolehlivou ochranu, ale působí také elegantně. Materiál disponuje podporou Camera Control a je vylepšen o hliníkové prvky. Výhodou pouzdra na telefon Epico je tenký design, díky němuž je kompatibilní s MagSafe.
Obecné
| Part Number | 94110131700001 |
|---|
Modelová řada
| Modelová řada | iPhone 17 Pro |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | Kůže |
|---|---|
| Vlastnosti | MagSafe |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 15,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,50 cm |
| Hloubka | 1,20 cm |
| Hmotnost | 38 g |
Barva
| Barva | Hnědá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.