- zadní kryt
- pro Apple iPhone 17 Pro
- TPU materiál
- Magsafe
- kompatibilní s bezdrátovým dobíjením
- výřezy pro konektory a tlačítka
Zadní kryt na mobil pro iPhone 17 Pro, materiál TPU, MagSafe kompatibilní, barva čirá
599 Kč
495 Kč bez DPH

Kryt na mobil Epico Mag+ Hero case iPhone 17 Pro

Elegantní ochrana s chytrými funkcemi
Chraňte svůj iPhone 17 Pro stylově a bezpečně s krytem Epico Mag+ Hero case. Průhledný design podtrhne vzhled vašeho telefonu, zatímco spolehlivě zabrání poškození od škrábanců, nečistot i pádů. Podporuje technologii MagSafe, takže bezdrátové nabíjení bude snadné a bez komplikací. Díky speciálnímu materiálu odolnému vůči UV záření si zachová čirý vzhled i při dlouhodobém používání. Zvýšené okraje kolem fotoaparátu posilují ochranu citlivých částí telefonu. Elegantní detaily dodávají krytu moderní a atraktivní vzhled.
Obecné
| Part Number | 94110101000003 |
|---|
Modelová řada
| Modelová řada | iPhone 17 Pro |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | TPU |
|---|---|
| Vlastnosti | MagSafe |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 15,42 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,70 cm |
| Hloubka | 1,50 cm |
| Hmotnost | 37 g |
Barva
| Barva | Čirá |
|---|
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.