- kryt pro iPhone 16e/17e
- ochrana proti nárazu
- kompatibilní s MagSafe
- vyvýšený rámeček
- transparentní záda
- ochrana proti žloutnutí
- podpora Camera Control
Kryt na telefon, pro Apple iPhone 16e/17e, kompatibilní s MagSafe, materiál TPU a akrylátové sklo, transparentní
599 Kč
495 Kč bez DPH

Kryt na mobil Epico Mag+ Hero Case iPhone 16e/17e Transparentní

Ochraňte svůj telefon
S krytem Epico Mag+ Hero Case ochráníte váš iPhone 16e/17e při pádech či nárazech. Odolné transparentní tělo spolu s vyvýšeným rámečkem kolem čoček zajišťují nejen spolehlivou ochranu, ale působí také elegantně. Materiál disponuje ochranou proti žloutnutí a kryt podporuje Camera Control. Výhodou pouzdra na telefon Epico je tenký design, díky němuž je kompatibilní s MagSafe.
Obecné
| Part Number | 93610101000002 |
|---|
Modelová řada
| Modelová řada | iPhone 16e, iPhone 17e |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Vlastnosti | MagSafe |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 15,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,50 cm |
| Hloubka | 1,30 cm |
| Hmotnost | 31 g |
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.