Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

PLANEO CUP – Pohár mládeže FAČR věkových kategorií od U8 až po U13 má letos nejen rekordní účast více než 18 000 hráčů a hráček z 924 týmů z 260 klubů, ale také rekordní počet turnajů. V období od 6. 9. do 20. 10. se odehrálo neskutečných 232 turnajů napříč celou Českou republikou. Některé dny se hrálo až dvacet turnajů najednou. Byla to opravdová zátěžová zkouška pro organizátory. PLANEO CUP se hraje pohárovým systémem, díky kterému se můžou do finále probojovat i týmy z malých klubů. Tomu nebylo jinak ani letos.  Na jarní finálová klání se kvalifikovali fotbaloví „trpaslíci“, jako jsou např. Bojkovice, Nemošice, Choceň, Ivančice, Vestec. Hráči těchto týmů se můžou těšit na zvučnější soupeře, mezi které patří například Sparta Praha, Slavia Praha, Bohemians Praha, Baník Ostrava, Slovan Liberec a další.

Vyvrcholením celého ročníku budou jarní finálové turnaje, v rámci kterých se nově objeví i nový partner Planeo Cupu, společnost Hisense. „Jsme velmi rádi, že můžeme podpořit mladé talentované sportovce na jedné z nejvýznamnějších akcí mládežnického fotbalu. Tím spíš, že spojení se sportem, a zvlášť fotbalem, ke značce Hisense bytostně patří. I takto dáváme technologiím smysl,“ říká Markéta Haraldsson, brand manažerka Hisense CZ/SK. Na to reaguje Tomáš Opluštil, ředitel maloobchodní sítě Planeo: „Jsme moc rádi, že největší fotbalovou událost mládežnického fotbalu s námi budou podporovat i kolegové z Hisense, se kterými nás pojí nejenom dobré obchodní vztahy, ale i láska k fotbalu a chuť podporovat sportovního ducha dětí. Společně pozvedneme úroveň turnaje o další kousek výše a pokusíme se dětem co nejvíce přiblížit opravdovou zápasovou atmosféru, kterou znají z utkání svých fotbalových vzorů.“.

Finálové turnaje budou probíhat napříč Českou republikou v termínu od 29. 4. do 4. 6. 2023. Další informace naleznete na www.planeocup.cz