Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Zabiják mrtvých zón Wi-Fi
Deco nabízí snadný způsob, jak zajistit silný Wi-Fi signál v každém rohu vašeho domu, ať už se jedná o bungalov, vícepodlažní dům nebo dům s netypickým půdorysem.
Jednotky mezi sebou komunikují jak bezdrátově, tak i případně po páteřní ethernetové síti, díky čemuž bude vaše síť rychlejší a zajistí nepřerušované připojení všech připojených zařízení. Výhodou rodiny Deco je i snadná možnost rozšíření pokrytí, stačí přidat další jakoukoliv jednotku Deco. 

Nepřerušované připojení pro udržení vysoké rychlosti
Systém TP-Link Mesh funguje tak, že jednotky Deco společně vytvářejí jednu unifikovanou síť. Váš telefon nebo tablet se automaticky připojuje k té jednotce Deco, která aktuálně může zajistit nejrychlejší a nejspolehlivější připojení podle toho, jak se pohybujete po domě. Díky tomu se můžete spolehnout na skutečně stabilní a nepřerušované Wi-Fi připojení.

 

 

 

Rodičovská kontrola
Přehledná a intuitivní rodičovská kontrola vám pomůže zajistit bezpečí vašich dětí v online světě.

Aplikace v češtině pro jednoduché nastavení
Je to jednoduché, rozbalte jednotku Deco, nainstalujte aplikaci Deco v češtině nebo slovenštině, a potom jednoduše postupujte podle pokynů na displeji. O zbytek se postará jednotka Deco, která aktivuje a zprovozní síť během několika málo minut.

Produkty Deco naleznete ZDE.