Pánské náramkové hodinky
Automatický pohon
Ocelové pouzdro
Automatický pohon
Ocelové pouzdro
Doporučené služby
6 990 Kč
5 777 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 2 330 Kč
Pánské náramkové hodinky
Automatický pohon
Strojek 5766
Průměr pouzdra 38,0 mm
Pouzdro ve tvaru kruhu
Ocelové pouzdro
Stříbrná barva pouzdra
Ocelový tah
Stříbrná barva tahu
Ručičkový ciferník
Modrá barva ciferníku
Ciferník s dvanácti indexy
Materiál skla - safírové sklo
Odolné proti vodě během plavání
Datum
Automatický pohon
Strojek 5766
Průměr pouzdra 38,0 mm
Pouzdro ve tvaru kruhu
Ocelové pouzdro
Stříbrná barva pouzdra
Ocelový tah
Stříbrná barva tahu
Ručičkový ciferník
Modrá barva ciferníku
Ciferník s dvanácti indexy
Materiál skla - safírové sklo
Odolné proti vodě během plavání
Datum
Obecné
| Typ přístroje | Náramkové hodinky |
|---|---|
| Typ hodinek | Pánské |
Modelová řada
| Modelová řada | EDIFICE AUTOMATIC |
|---|
Strojek
| Pohon | Mechanický/Automat |
|---|
Pouzdro
| Tvar pouzdra | Kruh |
|---|
Displej
| Displej | Neo |
|---|
Vlastnosti
| Sklo | Safírové |
|---|---|
| Vodotěsnost | WR100 |
| Zobrazení datumu | Datum |
Výbava
| Přezka | Bezpečnostní |
|---|---|
| Dýnko | Šroubovací |
Vzhled a design
| Ciferník | Ručičkový |
|---|---|
| Čísla ciferníku | Indexy 12 |
Materiál
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
|---|---|
| Materiál řemínku | Nerezová ocel |
Rozměry a hmotnost
| Průměr pouzdra | 38,0 mm |
|---|---|
| Výška | 4,30 cm |
| Šířka | 3,80 cm |
| Hloubka | 1,18 cm |
| Hmotnost | 141 g |
Barva
| Barva ciferníku | Modrá |
|---|---|
| Barva pouzdra | Stříbrná |
| Barva tahu | Stříbrná |
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.