Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Cashback k tiskárnám od HP

Investujte do nového zařízení HP a získejte cashback až 1 200 Kč! Tato nabídka je ideální pro každého, kdo chce modernizovat svůj domácí kancelářský prostor či podnikání s nejnovějšími multifunkčními tiskárnami HP. Stačí si vybrat z naší široké nabídky multifunkčních zařízení HP a zaregistrovat váš nákup.

Jak na to? Postup je jednoduchý. Po zakoupení vámi vybraného multifunkčního zařízení HP, navštivte webový formulář ZDE, kde zadáte údaje o nákupu spolu s číslem vaší faktury. Poté když je vaše registrace úspěšně dokončena, obdržíte cashback ve výši až 1 200 Kč, který vám bude vrácen přímo na váš účet.

Neztrácejte čas s nepřesným tiskem a zbytečnými komplikacemi. S multifunkčními tiskárnami HP OfficeJet získáte nejen spolehlivost a kvalitu tisku, ale i výjimečnou hodnotu za vaše peníze díky cashback nabídce. Ať už potřebujete tisknout dokumenty pro domácí použití nebo pro vaše podnikání, HP vám nabízí široký výběr zařízení, která splní vaše potřeby.

Tato nabídka platí pro omezenou dobu, tak neváhejte a využijte možnosti získat zpět až 1 200 Kč při nákupu nové tiskárny HP. Modernizujte svůj kancelářský prostor s HP a užijte si tisk bez starostí.

Akce

Cashbacky

Akce na tiskárny od HP

3 390 Kč
6 169 Kč
Všechny filtry

6 produktů

last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.