- tisk, kopírování a skenování
- 16 stran za minutu
- rozlišení tisku 2400 × 600 DPI
- vstupní zásobník 150 listů
- barevný skener
- připojení přes Wi-Fi a USB
- funkce AirPrint
- automatický oboustranný tisk
- inkoustové lahvičky součástí dodávky
Další možnosti financování

Inkoustová tiskárna Brother DCP-T535DW

Přehledná správa a oboustranný tisk
Bezdrátová inkoustová tiskárna Brother DCP-T535DW s kompaktním a elegantním designem pro rychlý a spolehlivý tisk dokumentů, kopírování a skenování nabízí výstupní tisk v rozlišení až do 2400 × 600 DPI. Vstupní zásobník disponuje kapacitou na 150 listů běžného papíru, což usnadňuje práci. Kapacita paměti činí 128 MB. Tento model dokáže vytisknout přibližně 16 stránek za minutu, přičemž první strana černobíle bude hotová zhruba za 6,2 sekundy a barevná za 9,6 sekundy. Inkoustový tisk zaručuje stálost a odolnost proti vyblednutí, takže vaše dokumenty budou vypadat skvěle i po delší době. Pro optimalizací nákladů i ochranu přírody můžete využít automatický oboustranný tisk. A k dispozici je i režim pro snížení hluku při tisku.

S 5 inkoustovými lahvičkami
Tiskárna zpracuje papíry s formátem A4, A5 a A6. Možný je i tisk plakátu a tisk vodoznaku. Pomocí Wi-Fi připojení a prostřednictvím služby AirPrint můžete ihned tisknout také z chytrých zařízení. Podporuje operační systémy Windows 11, ChromeOS a macOS. Připojení je možné i pomocí USB. Barevný skener dokáže skenovat papíry v rozlišení 1200 × 2400 DPI. Dokumenty pak můžete uložit do počítače, odeslat e-mailem nebo nahrát do síťové složky. Součástí dodávky jsou i inkoustové lahvičky s výtěžností 15 000 černých stran a 5 000 barevných stran. Jejich doplňování je jednoduché a bez rizika rozlití. Inovativní systém zámku lahviček zajišťuje, že vždy doplníte správnou barvu. Výhodou inkoustové tiskárny Brother je také zrcadlový, bezokrajový, reverzní a ID tisk.
| Použití | Univerzální |
|---|---|
| Tisk | Barevný |
| Modelová řada | BROTHER DCP T535DW |
|---|
| Displej | LCD |
|---|
| Tisk první strany (ČB tisk) | 6,20 s |
|---|---|
| Rozlišení barevného tisku | 1200 x 6000 DPI |
| Výstupní zásobník | 50 |
| Mobilní tisk | Ano |
| Maximální měsíční zatížení | 1000 |
| Max. formát tisku | A4 |
| Oddělené náplně | Ano |
| Rozlišení černobílého tisku | 1200 x 6000 DPI |
| Rychlost tisku - ČB | 16 |
| Zásobník papíru (listů) | 150 |
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
|---|---|
| Čtečka karet | Ne |
| Náhradní náplň | BTD100 |
| Duplexní režim | Automatický |
|---|---|
| Funkce | Tankový systém, Skener, Kopírka |
| Připojení | Wi-Fi, USB |
|---|
| Příkon v režimu spánku | 0,6 W |
|---|---|
| Příkon v pohotovostním režimu | 2,5 W |
| Spotřeba | 16 W |
| Výška | 14,90 cm |
|---|---|
| Šířka | 39,00 cm |
| Hloubka | 34,30 cm |
| Hmotnost | 6,5 kg |
| Barva | Černá |
|---|
| Obsah balení | Kabel |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.