- kapacita 7 kg
- energetická třída A
- odstřeďování 1 200 ot./min
- 15 programů
- technologie EnergySpin
- senzory OptiSense
- technologie SteamCure
- program Denní Express
Doporučené služby
Další možnosti financování

PRAČKA BEKO BM3WFU3721WAA

15 programů, vysoká úspora energie
Pračku Beko BM3WFU3721WAA si oblíbíte pro její vysokou energetickou úspornost a účinnost praní. Nabízí kapacitu 7 kg, což je ideální pro středně velké rodiny. S otáčkami až 1 200 za minutu zajistí, že Vaše prádlo bude dokonale vyždímané a připravené k sušení. Energetická třída A garantuje nízkou spotřebu, což šetří nejen Vaše peníze, ale i životní prostředí. Díky technologii EnergySpin je navíc dosaženo až 35% úspory energie i při běžných programech, kterých pračka nabízí celkem 15.

Maximálně efektivní praní
Inteligentní senzory OptiSense jsou navrženy tak, aby optimalizovaly spotřebu vody a energie podle množství prádla. Tímto způsobem zajišťují, že je každé praní maximálně efektivní. Technologie SteamCure se postará o odolné skvrny tím, že je změkčí před samotným praním, čímž nejen zjednoduší jejich odstranění, ale také minimalizuje nutnost předpírání. Navíc pomáhá redukovat pomačkání prádla, což vám výrazně usnadní jeho následné žehlení.

Svezte se s Denním Expressem
Program Denní Express vypere plnou pračku za pouhých 28 minut, což je ideální pro rychlé a efektivní praní. Funkce Fast+ pak zrychlí libovolný program až o 55 %. Délku pracího cyklu tak upravíte podle svých potřeb. Vaše prádlo tak bude čisté a svěží během chvíle.
| Typ přístroje | Pračka předem plněná |
|---|
| Počet programů | 15 |
|---|---|
| Program jemné prádlo | Ano |
| Parní program | Ano |
| Program snadné žehlení | Ano |
| Doba trvání programu ECO | 3:27 |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Emisní třída hluku | B |
| Hlučnost | 74 dB |
| Plnění | Předem plněná |
| Náplň praní | 7,0 kg |
| Otáčky | 1200 ot/min |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Třída účinnosti odstřeďování | B |
| Aquastop | Ne |
|---|
| Speciální funkce | Nízká spotřeba díky technologii EnergySpin, SteamCure pro snadné odstranění skvrn a meně zmačkane prádlo, ProSmart invertorový motor |
|---|---|
| Odložený start | Ano |
| Množstevní automatika | Ano |
| Signalizace průběhu praní | LED displej |
| Český ovládací panel | Ano |
| Automatické dávkování | Ne |
| Energetická třída | A |
|---|---|
| Spotřeba 100 cyklů praní | 44 kWh |
| Spotřeba vody za cyklus | 43 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 44 kWh |
| Výška | 84,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 60,00 cm |
| Hloubka | 49,60 cm |
| Hmotnost | 62,0 kg |
| Výška s obalem | 885,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 650,00 mm |
| Hloubka s obalem | 515,00 mm |
| Váha s obalem | 63000,00 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.