- magnetický mechanismus
- podpora MagSafe
- na řídítka o průměru 20 až 35 mm
- zaklapávací konstrukce
- dvojí funkce jako držák i stojan
- rotace v rozsahu 360°
- rychlá instalace bez nutnosti nářadí
- robustní konstrukce tlumící otřesy
- univerzální černé provedení

Držák telefonu Baseus PrimeTrip Black

Inteligentní systém uchycení
Držák telefonu Baseus PrimeTrip Black představuje moderní řešení spojující pohodlí a bezpečnost. Hlavním prvkem je silný magnetický mechanismus s podporou MagSafe, který zajistí okamžité a přesné přilnutí smartphonu k základně. Pro naprostou jistotu v náročném terénu nebo při přejezdu nerovností jistí spojení ještě mechanická zaklapávací konstrukce. Celý systém snadno umístíte na trubku kola, přičemž kompatibilita zahrnuje řídítka o průměru 20 až 35 mm. Díky promyšlenému designu objímky probíhá montáž velmi intuitivně jako rychlá instalace a nevyžaduje hledání šroubováků či jiného vybavení.

Variabilita pro jízdu i odpočinek
Příslušenství nabízí uživateli maximální přizpůsobivost díky otočnému kloubu, který umožňuje plnou rotaci v rozsahu 360°. Jezdec si tak může kdykoli upravit polohu displeje pro ideální čitelnost navigace na výšku či na šířku. Po sesednutí z kola najde výrobek uplatnění díky své unikátní vlastnosti, kterou je dvojí funkce jako držák i stojan pro pohodlné sledování obsahu na stole. Dlouhou životnost a stabilitu garantuje robustní konstrukce, jež odolává vibracím a je vyvedena v univerzálním černém provedení, které vizuálně neruší vzhled bicyklu.
| Part Number | C40569001121-00 |
|---|
| Určeno pro | Mobilní telefon |
|---|
| Způsob uchycení zařízení k držáku | Magnetický, Mechanický |
|---|---|
| Uchycení | Na řídítka |
| Funkce | Držák, Nastavení optimálního úhlu |
|---|
| Min. šířka zařízení | 6 cm |
|---|---|
| Max. šířka zařízení | 9 cm |
| Min. uhlopříčka zařízení | 5,2 " |
| Max. uhlopříčka zařízení | 7,2 " |
| Výška | 14,00 cm |
| Šířka | 9,10 cm |
| Hloubka | 4,80 cm |
| Hmotnost | 240 g |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.