- rozhraní USB-C 3.2 Gen 2
- přenosová rychlost až 10 Gbps
- podpora disků M.2 SATA a NVMe
- hliníkové tělo s teplovodivými podložkami
- instalace bez použití šroubováku
- podsvícení ASUS Aura Sync
- kabely USB-C a USB-A součástí
Další možnosti financování

Externí box Asus ROG Strix Arion Black

Vysokorychlostní přenos a efektivní chlazení
Vytvořte si vlastní mobilní úložiště s profesionálními parametry pro práci s velkými objemy dat. Externí box Asus ROG Strix Arion Black využívá moderní rozhraní USB 3.2 Gen 2, které umožňuje dosáhnout přenosové rychlosti až 10 Gbps. Díky tomu zvládnete kopírování 4K videí nebo rozsáhlých herních souborů během několika sekund. Základem konstrukce je odolná hliníková slitina doplněná o integrované teplovodivé podložky, které efektivně odvádějí teplo od disku. Toto řešení zajišťuje stabilní výkon bez přehřívání a prodlužuje životnost vloženého SSD. Zařízení je plně kompatibilní s disky typu M.2 SATA a NVMe ve velikostech od 2 230 až po 2 280.

Inovativní design a bohaté příslušenství
Celkové zpracování klade důraz na snadnou manipulaci a herní estetiku. Instalace externího boxu probíhá zcela jednoduše bez použití šroubováku, k otevření šasi postačí přiložený nástroj Pin Ejector a dotažení rukou. Vizuální stránku podtrhuje stylové podsvícení ASUS Aura Sync, které lze barevně sladit s ostatním hardwarem. Pro bezpečné přenášení naleznete v balení stylový ochranný rámeček s odnímatelnou karabinou R-hook pro uchycení na batoh. Univerzální konektivitu s počítači i konzolemi garantuje přítomnost kabelu USB-C na USB-C i varianty USB-C na USB-A, přičemž celé zařízení váží pouhých 98 g.
| Typ přístroje | Příslušenství k PC |
|---|---|
| Druh | Externí |
| Part Number | 90DD02H0-M09000 |
| Rychlost zápis (MB/s) | 10000 |
|---|---|
| Rychlost čtení MB/S | 10000 MB/s |
| Kompatibilní s OS | Mac OS, Windows |
|---|
| Rozhraní |
|---|
| Napájení USB | Ano |
|---|
| Podsvícení | RGB |
|---|
| Výška | 12,45 cm |
|---|---|
| Šířka | 4,77 cm |
| Hloubka | 1,09 cm |
| Hmotnost | 98 g |
| Barva | Černá |
|---|
| Obsah balení | Kabel |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.