
Skvěle sledují tvoje zdraví.

Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Skvěle sledují tvoje zdraví.

Apple Watch Series 11 dokážou zachytit známky chronického vysokého krevního tlaku a upozornit tě na možnou hypertenzi.◊ Podrobnosti v právních výhradách.

Spánkové skóre ti pomůže líp porozumět kvalitě tvého spánku.

Se Series 11 můžeš cvičit na nespočet způsobů, od běhání přes turistiku až po jógu.

Posílej zprávy, volej, streamuj a stahuj i za pochodu s Wi‑Fi připojením na hodinkách a iPhonem poblíž.◊ Podrobnosti v právních výhradách.

Baterie s ještě delší výdrží vystačí až na 24 hodin běžného používání.◊ Podrobnosti v právních výhradách.
Bezpečnostní funkce jako Tíseň SOS, detekce pádu a detekce autonehody.◊ Podrobnosti v právních výhradách.

Mimořádně pevné sklíčko displeje je 2× odolnější proti poškrábání než sklíčko Series 10.◊ Podrobnosti v právních výhradách.

Nejstylovější výběr široko daleko.
Nové materiály, nové styly, nové barvy.◊ Podrobnosti v právních výhradách. Vyber si z nejnovější kolekce řemínků k Apple Watch.


Pro sebe stvořené.
Nemusíš mít u sebe iPhone. Stačí ti Apple Watch a AirPody a zvládneš toho spoustu.◊ Podrobnosti v právních výhradách. Můžeš vyřizovat hovory, streamovat hudbu a podcasty a uslyšíš i příchozí oznámení.

| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Part Number | MF834MP/A |
| Modelová řada | Apple Watch S11 |
|---|
| Interní paměť GB | 64,00 GB |
|---|
| Typ displeje | OLED |
|---|---|
| Velikost pouzdra | 42 mm |
| Velikost displeje | 1,5 " |
| Počet jáder procesoru | 2 |
|---|
| Velikost řemínku | S/M |
|---|---|
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál řemínku | Guma |
| Vodotěsnost | 50 m (5 ATM) |
|---|
| Senzory a hardware | QZSS, GNSS, Barometr, Kompas, Galileo, Vibrace, Mikrofon, Reproduktor |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Vodotěsný |
| Kompatibilní s OS | iOS |
|---|---|
| Operační systém | WatchOS 26 |
| Sportovní aktivity | Tai Chi, Veslování, Golf, Badminton, Plavání, Lyžování, Turistika, Jóga, Cyklistika, Běh, Chůze |
|---|---|
| Sportovní funkce | Detekce zahájení aktivity, Rychlost, Intervalový trénink, Záznam trasy, Podpora aplikace Strava, Tempo, Výpočet kalorií, Tepová frekvence, Krokoměr |
| Zdravotní funkce | Upozornění na srdeční problémy, Měření krevního tlaku, EKG, Měření úrovně stresu, Sledování menstruačního cyklu, Měření saturace kyslíku v krvi, Monitoring spánku |
| Chytré funkce | Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Vlastní ciferníky, Integrované mapy, Přehrávač hudby v hodinkách, Obchod s aplikacemi, Navigace, Always On Display, Hledání telefonu |
| NFC platby | Apple Pay |
| Krokoměr | Ano |
| Notifikace | Ano |
| Možnost telefonovat | Ano |
| Měřič tepu | Ano |
| Komunikace | LTE, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
|---|---|
| GPS | Ano |
| Telefonování | S eSIM kartou (číslo stejné s telefonem) |
|---|---|
| Notifikace | E-mail, Socialní sítě, SMS, Hovor |
| Výdrž baterie (počet dnů) | 1,6 |
|---|
| Tvar hodinek | Hranatý |
|---|---|
| Materiál sklíčka | Ion-X |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 4,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 3,60 cm |
| Hloubka | 0,97 cm |
| Hmotnost | 30 g |
| Barva | Černá |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.