- čip M4
- interní úložiště 512 GB
- operační paměť 16 GB
- aplikace Najít
- FileVault
- snadné propojení s iPhone
- kompaktní rozměry
- uhlíkově neutrální
Varianty produktu

Apple Mac mini M4

Malé tělo, velká osobnost
Mnohem menší a daleko schopnější počítač Mac mini koncentruje výkon v krabičce o půdorysu 12,7 × 12,7 cm. Krásně se tak vejde pod monitor. Snadno ho ale můžete umístit prakticky kamkoli. Má architekturu postavenou kolem čipu Apple, která naplno využívá rychlost a možnosti ohromně výkonného čipu M4. Zvládá tak náročné projekty – třeba práci se složitými scénami nebo kompilování miliónů řádků kódu. Všechno tak působí plynule a svižně. Všechny vaše oblíbené aplikace – od Microsoft Excelu přes Adobe Photoshop až po Zoom – běží v macOS ukrutně rychle. Mac mini je uhlíkově neutrální.

Pohodlné připojení
Na připojení máte na zadní straně Thunderbolt, HDMI a gigabitový ethernet – a poprvé na přední straně i porty USB-C a sluchátkový konektor. Porty tak jsou přesně tam, kde je potřebujete mít.

Skvělý pro milovníky iPhonu
Počítač Mac mini kouzelně spolupracuje s ostatními zařízeními Apple. Zkopírujte něco na iPhonu a vložte to na Macu. Nebo na něm vyřizujte textové zprávy i FaceTime hovory.

Soukromí a zabezpečení v základu
Každý Mac mini používá robustní ochranu proti virům a malwaru. Když Mac ztratíte nebo vám ho někdo ukradne, pomocí aplikace Najít ho snadno vypátráte. FileVault šifruje tvoje soubory, aby k nim neměl přístup nikdo jiný. A díky bezplatným bezpečnostním aktualizacím je Mac vždycky chráněný.
| Použití | Domácí |
|---|---|
| Typ přístroje | PC sestava |
| Part Number | MU9E3CZ/A |
| Modelová řada | Mac Mini M4 |
|---|
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Operační paměť | 16,00 GB |
|---|
| Počet jáder procesoru | 10 |
|---|---|
| Model procesoru | M4 |
| Procesorová řada | M4 |
| Výrobce procesoru | Apple |
| Podpora WIN11 | Ne |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Ne |
| Operační systém | Mac OS |
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
|---|---|
| Mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Výbava | Port pro sluchátka a mikrofon |
| Grafika | M4 |
|---|---|
| Výrobce grafiky | Apple |
| Počet USB portů | 5 |
|---|---|
| Konektory | Thunderbolt, HDMI, RJ-45, Jack 3,5 mm, USB-C |
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
|---|---|
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Konstrukce | Mini PC |
|---|
| Výška | 5,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 12,70 cm |
| Hloubka | 12,70 cm |
| Hmotnost | 670 g |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Barva | Stříbrná |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.