- podpora MagSafe příslušenství
- vnitřní strana krytu s vystýlkou z mikrovlákna
- neklouže
- příjemně se drží
Zadní kryt pro iPhone 16e, podpora MagSafe, mikrovláknová výstelka, neklouže a příjemně se drží v ruce, barva zelená

Silikonový kryt Apple iPhone 16e, zelený

Váš iPhone, vaše jistota
Elegantní silikonový kryt pro Apple iPhone 16e se díky jemnému povrchu dobře drží a neklouže ani při delším používání. Uvnitř je měkce vystlaný mikrovláknem, které chrání telefon před poškrábáním. Kryt obsahuje magnety, které přesně navazují na systém MagSafe – můžete tak snadno připojit další příslušenství nebo pohodlně bezdrátově nabíjet. Ať už používáte originální MagSafe nabíječku nebo klasickou Qi podložku, vše funguje okamžitě a bez nutnosti kryt sundávat.
Obecné
| Part Number | MD3X4ZM/A |
|---|
Modelová řada
| Modelová řada | iPhone 16e |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | Silikon |
|---|---|
| Vlastnosti | MagSafe |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 16,30 cm |
|---|---|
| Šířka | 8,50 cm |
| Hloubka | 1,70 cm |
| Hmotnost | 68 g |
Barva
| Barva | Zelená |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.