- pro pozemky o rozloze až 800 m2
- rozsah výšky sečení 25–75 mm
- vhodná i do členitých zahrad
- technologie FSD s čistým viděním
- umožňuje sekat i oddělené trávníky
- 3D detekční systém
- mobilní aplikace Eufy
- pokročilý GPS systém
- senzor deště a překlopení
Robotická sekačka, maximální pokrytí 800 m2, záběr 20 cm, automatické mapování, GPS, systém 3D vnímání sekačky E15 přesně detekuje překážky a zajišťuje, že se vyhne kolizi ve složitém prostředí zahrady
Doporučené služby
Další možnosti financování

Robotická sekačka Anker eufy E15

Neocenitelný zahradní pomocník
Robotická sekačka Anker eufy E15 vás zbaví namáhavého a zdlouhavého ručního sekání travnatých ploch, a to i v členité zahradě se stromy a keři. Je vhodná pro středně velké plochy, zvládne totiž upravit pozemky o rozloze až 800 m2, a to bez vynechaných míst. Dosáhnete s ní tak krásného a rovnoměrného paralelního sečení. Je vybavena vysoce přesnými kamerami a inteligentními algoritmy, které rozpoznají hranice trávníku, takže nepotřebujete žádné obvodové kabely ani RTK stanici. Pyšní se spolehlivým akumulátorem s výkonným bezuhlíkovým motorem a pro práci využívá technologii FSD s čistým viděním. Součástí příslušenství je i nabíjecí stanice a garáž. Pokud se sekačka během práce vybije, automaticky zajede do základní stanice a po dobití do plné kapacity se vrátí pokračovat na to samé místo, kde přestala.

Vyhne se stromům i pařezům
Robotickou sekačku můžete poslat do akce, i když právě trávíte dovolenou stovky kilometrů od domova. Připojení přes Bluetooth vám umožňuje pohodlné nastavení a sledování práce odkudkoliv. Výšku sečení si můžete snadno nastavit v rozmezí 25 až 75 mm, a to přímo v mobilní aplikaci Eufy. Naplánovat v ní její činnost můžete až na celý týden dopředu. S její pomocí vymezíte také zóny, do kterých robot nesmí vjet. Přístup k ovládání je chráněn bezpečnostním PIN kódem, takže stroj může používat jen oprávněný uživatel. Při prvním spuštění si sekačka efektivně zmapuje váš pozemek a naplánuje dráhu sekání, kterou si můžete snadno prohlédnout na svém chytrém telefonu. S pomocí 3D detekčního systému pak sleduje prostor před sebou a v reálném čase reaguje na překážky. Ve složitém prostředí zahrady se tak vyhne kolizi.

Ani voda z nebes jí neublíží
Sekačka s technologií paralelního sekání vytváří upravený a rovnoměrný vzhled trávníku. Je vybavena mnoha bezpečnostními prvky, třeba senzorem překlopení a deště, a režimem více základen. To umožňuje sekat i oddělené trávníky. Pokud ji při práci zastihne déšť, pospíší si schovat se do nabíjecí stanice. Jakmile přestane pršet a tráva oschne, vrátí se a pokračuje v péči o váš trávník. Oceníte také integrovaný GPS modul, který umožňuje sledovat aktuální polohu sekačky a chrání ji před odcizením. Výhodou je, že funkce GPS funguje i mimo dosah Wi-Fi, pokud máte aktivní mobilní data. Potěší i bohaté příslušenství, ve kterém nechybí napájecí adaptér s kabelem, sada náhradních čepelí pro dlouhodobý provoz, mazivo pro snadnou údržbu a utěrka na čočky, aby kamery pracovaly vždy s maximální přesností.
| Určení | Zahrada |
|---|---|
| Typ sekačky | Robotická |
| Napětí baterie | 24,0 V |
|---|---|
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
| Pracovní záběr | 203 mm |
|---|---|
| Pracovní hloubka | 25 - 75 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 800 m2 |
| Systém sečení | Nůž |
| Startér | Elektrický |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Manipulační madlo | Ne |
| Sklopné madlo | Ne |
| Boční výhoz | Ne |
| Systém 4v1 | Ne |
|---|---|
| Centrální nastavení sečení | Ne |
| Indikátor zaplnění koše | Ne |
| Mulčování | Ne |
| Nastavení pracovní hloubky | Ne |
| Pojezd | Ne |
| Doba chodu | 110 min |
|---|---|
| Doba nabíjení | 3,0 h |
| Provedení šasi | Plast |
|---|
| Šířka | 36,00 cm |
|---|---|
| Hloubka | 50,00 cm |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Barva | Bílá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.