Jednodveřová lednice s mrazákem, objem ledničky/mrazáku 162/44 l, energetická třída E, hlučnost 39 dB, retro design, LED osvětlení, mechanické ovládání termostatu, police z bezpečnostního skla Safety Glass
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování
KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA AMICA VD 1442 AL
Pro milovníky retro designu - úsporná dvoudveřová chladnička v modrém designu. Mezi hlavní přednosti patří jednoduché ovládání, snadná údržba, moderní LED osvětlení nebo police z bezpečnostního skla. Chladící část je vybavena funkcí automatického odmrazování, což vám usnadní čas a námahu. Nechybí ani velká zásuvka na zeleninu a ovoce nebo praktické přihrádky ve dveřích.

MECHANICKÉ OVLÁDÁNÍ
Není jednoduššího nastavení teploty v chladničce a mrazničce než pomocí otočného knoflíku. Plynulé nastavení chladícího výkonu je velmi snadné a intuitivní, aniž byste museli nastavovat teplotu přesně na míru – stačí zvolit předem definovanou úroveň.

LED OSVĚTLENÍ
LED osvětlení používané v našich chladničkách je mnohem jasnější a bělejší než tradiční osvětlení. Navíc je úspornější než běžné žárovky.
AUTOMATICKÉ ROZMRAZOVÁNÍ U CHLADNIČKY
Pohodlí a úspora energie díky systému automatického odmrazování chladící části. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky.
| Typ přístroje | Kombinovaná retro chladnička |
|---|
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ano |
| Emisní třída hluku | C |
| Hlučnost | 39 dB |
| Zaměnitelné otevírání | Ne |
| Materiál polic | Skleněné |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Počet polic | 4 |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Napojení vody | Ne |
| Celkový objem | 206 l |
| Objem lednice | 162 l |
| Objem mrazáku | 44 l |
| Provedení | S vnitřním mrazákem |
| Počet přihrádek mrazničky | 2 |
| Umístění mrazící části | Nahoře |
| Displej | Ne |
|---|---|
| Ukazatel teploty | Ne |
| Počet dveří | 2 |
| Nulová zóna | Ne |
| Dveře ve dveřích | Ne |
| Výrobník ledu | Ne |
| Zásobník na vodu | Ne |
| No frost | Ne |
|---|---|
| Super chlazení | Ne |
| Super mrazení | Ne |
| Prázdninový režim | Ne |
| Low Frost | Ne |
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Klimatická třída | ST |
| Roční spotřeba energie | 180,00 kWh |
| Akumulační doba | 7 h |
| Mrazící výkon | 2,0 kg/h |
| Výška | 144,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 55,00 cm |
| Hloubka | 61,50 cm |
| Hmotnost | 41,0 kg |
| Výška s obalem | 1505,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 580,00 mm |
| Hloubka s obalem | 740,00 mm |
| Váha s obalem | 48500,00 g |
| Barva | Modrá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.