Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Kombinovaný sporák AMICA SHM 5784DA X
- energetická třída A
- objem trouby 65 l
- digitální displej
- plynová varná deska
- zadní kruhové topné těleso
- elektrický gril
- super rychlý ohřev
- Ta programátor
- halogenové osvětlení

Užívejte si vaření den co den
Nerezový kombinovaný sporák AMICA SHM 5784DA X s kapacitou multifunkční trouby 65 l v energetické třídě A je perfektní pomocník pro kvalitní domácí vaření a pečení. Plynová varná deska je vybavena 4 hořáky s integrovanou bezpečnostní pojistkou proti úniku plynu při náhodném zhasnutí plamene. Automatické elektrické zapalování v knoflíkovém ovládání usnadňuje rychlé zapálení vybraného hořáku. Odolné a stabilní nosné rošty vyrobené z litiny jsou bezpečné a nenáročné na údržbu.

Multifunkční trouba
Trouba kombinovaného sporáku AMICA SHM 5784DA X má ve svých dveřích trojité sklo CoolDoor 3, které významně snižuje teplotu přední části a zamezuje vzniku popálenin při náhodném doteku. Boční lišty usnadňují bezpečnou manipulaci s plechy. Vnitřek trouby je vyroben ze snadno čistitelného smaltu, na který se nepřichytává tuk, a tak se mnohem jednodušeji čistí. Halogenové osvětlení vám poskytne maximální přehled o aktuálním stavu připravované lahůdky.
| Trouba | Elektrická |
|---|---|
| Typ přístroje | Sporák kombinovaný |
| Retro | Ne |
|---|---|
| Objem trouby | 65 l |
| Počet funkcí trouby | 11 |
| Deska | Plynová |
| Zapalování | V knoflíku |
| Vysouvání plechu | Závěsné rošty |
| Displej | LED |
|---|---|
| Počet plotýnek | 4 |
| Příklop | Ne |
| Teleskopický výsuv plechů | Ne |
| Stopgas | Ano |
| Termosonda | Ne |
| Ventilátor | Ano |
| Speciální funkce | parní čištění |
|---|---|
| Samočištění | Ano |
| Gril | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Minutka | Ano |
| Multizóna | Ne |
| Energetická třída | A |
|---|---|
| Příkon | 3,60 kW |
| Výška | 85,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 50,00 cm |
| Hloubka | 60,00 cm |
| Hmotnost | 48,7 kg |
| Výška s obalem | 975,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 535,00 mm |
| Hloubka s obalem | 680,00 mm |
| Váha s obalem | 50190,00 g |
| Barva | Nerez |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.