Hluboký plech pro trouby a sporáky Amica
449 Kč
371 Kč bez DPH
Hluboký černý plech
nepřilnavý smalt
rozměry 43 × 37,6 cm
nepřilnavý smalt
rozměry 43 × 37,6 cm
Obecné
| Typ přístroje | Příslušenství trouby |
|---|
Vlastnosti
| Smart | Ne |
|---|
Funkce
| Speciální funkce | obálkový design |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 4,60 cm |
|---|---|
| Šířka | 43,00 cm |
| Hloubka | 37,60 cm |
Rozměry a hmotnost obalu
| Výška s obalem | 62,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 475,00 mm |
| Hloubka s obalem | 403,00 mm |
| Váha s obalem | 1170,00 g |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
4,5 z 5
hodnotili celkem
4 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.