- sklokeramická varná deska
- 4 Hi-Light varné zóny
- senzorové ovládání
- časovač
- dětský zámek
- automatická redukce výkonu
- ukazatel zbytkového tepla
Doporučené služby
Další možnosti financování

Varná deska AMICA DS 6401B

Design, co vás na první pohled zaujme
Varná sklokeramická deska AMICA DS 6401B v trendy černém designu je vybavena 4 Hi-Light varnými zónami o průměru 21, 18 a 14,5 centimetru, které zaručují rychlé a efektivní vaření v různě velkém nádobí s různým povrchem. Intuitivní senzorové ovládání s plynulou regulací výkonu umístěné v čele desky maximálně usnadňuje ovládání spotřebiče. Jemným dotykem si pomocí jednotlivých sensorů jednoduše nastavíte požadovaný výkon pro každou varnou zónu. Sklokeramický povrch desky AMICA je velmi pohodlný a nenáročný na údržbu, k očištění ho stačí otřít vlhkým hadříkem.

Šikovné funkce pro pohodlné a moderní vaření
Varné zóny u desky AMICA disponují celou řadou šikovných funkcí pro každodenní využití. Funkce automatické redukce výkonu je ideální pro potraviny, které je potřeba uvést rychle do varu a poté následně přihřívat, nebo pražit. Teplota varného pole se po určité době automaticky sníží. Ukazatele zbytkového tepla se symbolem „H se po vypnutí sklokeramické desky AMICA DS 6401B rozsvítí, jako upozornění na to, že je zóna horká. V rodinách s malými dětmi určitě přijde vhod funkce dětský zámek, která uzamkne ovládací panel proti nežádoucí manipulaci a náhodnému zapnutí ostatních zón.
| Typ přístroje | Varná deska |
|---|---|
| Typ | Sklokeramická |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Ovládání | Dotykové |
| Provedení | Samostatná |
| Provedení rámečku | Bez rámečku |
| Displej | LED |
|---|---|
| Počet plotýnek | 4 |
| Stopgas | Ne |
| Rychlohořák | Ne |
| Integrovaný odsavač par | Ne |
|---|---|
| Multizóna | Ne |
| Bezp. vypínání | Ne |
| Časový spínač zón | Ne |
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 6,50 kW |
| Materiál var. desky | Tvrzené sklo |
|---|
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 4,2x56x49 cm |
|---|---|
| Výška | 4,80 cm |
| Šířka | 59,20 cm |
| Hloubka | 52,20 cm |
| Hmotnost | 7,8 kg |
| Výška s obalem | 90,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 700,00 mm |
| Hloubka s obalem | 600,00 mm |
| Váha s obalem | 8570,00 g |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.