- AMOLED displej se safírovým sklem
- úhlopříčka 1,32"
- rozlišení 466 × 466 px
- 5 ATM stupeň vodotěsnosti
- 170+ sportovních režimů
- Zepp Coach
- technologie BioTracker
- Bluetooth 5.3
- výdrž baterie až 12 dní
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Chytré hodinky Amazfit Active 3 Premium Apex Silver

Lehká konstrukce s kvalitním displejem
Chytré hodinky Amazfit Active 3 Premium Apex Silver s hmotností pouhých 55 g jsou navrženy pro maximální pohodlí a přesné ovládání. Lehká konstrukce se 4 tlačítky má jasný AMOLED displej s úhlopříčkou 1,32" a rozlišením 466 × 466 px. Díky maximálnímu jasu 3 000 nitů je displej čitelný i na přímém slunci. Ochranu před poškrábáním a nárazy mu zajišťuje safírové sklo. Silikonový řemínek je měkký, poddajný a vhodný jak na sportovní aktivity, tak na každodenní běžné nošení. Při běžném používání vám hodinky vydrží až po 12 dní.

Integrované tréninkové plány
Hodinky se zaměřují zejména na běžce všech úrovní, od úplných začátečníků až po profesionály. Mohou si vybrat z několika režimů včetně běhu na běžeckém pásu. Celkově hodinky podporují více než 170 sportovních režimů. Všechny režimy nabízí desítky tréninkových metrik, kdy si uživatelé mohou přizpůsobit zobrazení dat a sledovat současně až 6 metrik. AI trenér Zepp Coach vytváří a průběžně aktualizuje personalizovaný tréninkový plán podle kondice a cílové vzdálenosti. K dispozici je také knihovna kurzů pro běh na vzdálenost 5 a 10 km, půlmaraton nebo maraton.

Sledují vše důležité
Chytré hodinky Amazfit Active 3 Premium jsou vybaveny moderními senzory a přesným snímačem s technologií BioTracker. Ten během tréninku sleduje tepovou frekvenci a poskytuje okamžitý přehled o zátěži a intenzitě. S monitoringem jednotlivých zón tepové frekvence přesně víte, kdy si zlepšujete vytrvalost, zvyšujete rychlost a kdy je zátěž už moc vysoká. Monitorování BioCharge ihned po probuzení automaticky upravuje skóre BioCharge podle vašeho tréninku, aktivit a hladiny stresu. Algoritmus sledování spánku RestoreIQ vám dá přehled o regeneraci s podrobnými informace o variabilitě tepové frekvence (HRV), kvalitě spánku, fázích spánku, způsobu dýchání, a dokonce i krátkých zdřímnutí během dne.
| Part Number | W2558GL1N |
|---|
| Operační paměť | 0,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 4,00 GB |
| Typ displeje | AMOLED |
|---|---|
| Rozlišení | 466 × 466 px |
| Velikost pouzdra | 45 mm |
| Velikost displeje | 1,3 " |
| Vodotěsnost | 50 m (5 ATM) |
|---|
| Barva řemínku | Černá |
|---|---|
| Materiál řemínku | Silikon |
| Typ zapojení | 20 mm |
| Kompatibilní s OS | iOS, Android |
|---|---|
| Operační systém | Zepp |
| Senzory a hardware | Teploměr okolní teploty, Světelný senzor, Barometr, Gyroskop, Mikrofon, Reproduktor, Akcelerometr |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Vodotěsný |
| Telefonování | Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth) |
|---|---|
| Notifikace | E-mail, Socialní sítě, SMS, Hovor |
| Sportovní aktivity | Triatlon, Squash, Tai Chi, Outdoor, Tenis, Lezení, Veslování, Fitness, Golf, Plavání, Lyžování, Badminton, Jóga, Turistika, Cyklistika, Běh, Chůze |
|---|---|
| Sportovní funkce | Virtuální trenér, Sportovní režimy, Úroveň regenerace těla, Tepové zóny, Rychlost, Podpora aplikace Strava, Intervalový trénink, Tempo, Vzdálenosti, Tepová frekvence, Krokoměr |
| Zdravotní funkce | Měření tělesné teploty, Inteligentní buzení, Dechová cvičení, Měření úrovně stresu, Sledování menstruačního cyklu, Měření saturace kyslíku v krvi, Monitoring spánku |
| Chytré funkce | Navigace, Always On Display, Hledání telefonu, Vlastní ciferníky, Integrované mapy, Režim spánku/nerušit, Přehrávač hudby v hodinkách |
| Krokoměr | Ano |
| Notifikace | Ano |
| Možnost telefonovat | Ano |
| Měřič tepu | Ano |
| Komunikace | NFC, GPS, Bluetooth |
|---|---|
| GPS | Ano |
| Výdrž baterie (počet dnů) | 12,0 |
|---|
| Tvar hodinek | Kulatý |
|---|---|
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Výška | 4,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 4,50 cm |
| Hloubka | 1,10 cm |
| Hmotnost | 55 g |
| Barva | Stříbrná |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.