- 4G LTE
- výdrž 8 dní
- displej 2,4" TFT
- váha 95 g
- tlačítko SOS
- velká tlačítka
- fotokontakty

Tlačítkový telefon Aligator V650 Senior černo-stříbrný

Bezpečnost a intuitivní ovládání
Tlačítkový telefon Aligator V650 Senior černo-stříbrný myslí na vaši bezpečnost. S tlačítkem SOS stačí jedno stisknutí a telefon automaticky odešle vaši aktuální polohu přednastaveným kontaktům. Na nabití vydrží až 8 dní, takže se nemusíte bát, že vás v kritické situaci opustí. Díky měkkému povrchu dobře padne do ruky a nevyklouzne vám. Velká tlačítka usnadňují vytáčení a s fotokontakty poznáte na první pohled, komu voláte. Mějte vždy po ruce spolehlivého pomocníka pro jednoduchou a bezpečnou komunikaci.

Praktické funkce a připojení
S podporou 4G LTE budete mít kvalitní spojení i v moderních telefonních sítích. Přes Bluetooth snadno připojíte bezdrátová sluchátka nebo handsfree do auta. Telefon vám poslouží i jako praktická svítilna díky vestavěné LED baterce. Pokud rádi posloucháte rádio, potěší vás FM přijímač s anténou. Jednoduchý fotoaparát s rozlišením 1,3 Mpx zachytí základní snímky. Do telefonu lze vložit paměťovou kartu microSD až 32 GB. Zvolte si telefon, který nabízí vše potřebné bez zbytečných složitostí.
| Typ přístroje | Mobilní telefon |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Part Number | AV652BS |
| Operační paměť | 0,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 0,00 GB |
| Slot na kartu | Do 32 GB |
| Počet zadních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Optický zoom | Nemá |
| Maximální světelnost f | 2,8 |
| Stabilizace obrazu | Bez stabilizace |
| Rozlišení fotoaparátu | 1,30 |
| Max. doba hovoru | 300 min |
|---|---|
| Max. pohotovostní doba | 192 |
| Úhlopříčka displeje | 2,40 " |
|---|---|
| Typ displeje | TFT |
| Vlastnosti displeje | Zaoblené hrany |
| Dotykový displej | Ne |
| Počet jáder procesoru | 1 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 0,30 GHz |
| Označení procesoru | MediaTek |
| Kapacita baterie | 1000 mAh |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Zvýšená odolnost | Ne |
| Operační systém | Vlastní OS |
|---|
| Zvýšená odolnost | Ne |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Max. kapacita paměťové karty | do 32 GB |
| Blesk | Ne |
| Funkce | SOS tlačítko, Nabíjecí stojánek, FM Rádio |
|---|---|
| Zoom | Digitální |
| Dual SIM | Ne |
| FM tuner | Ano |
| GPS navigace | Ne |
| Přehrávač | MP3/Video |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Hlavní SIM karta | Normální SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Single SIM + paměťová karta |
| Datové přenosy | GPRS/EDGE |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Konektivita | Bluetooth |
| Komunikace | 2G |
| Konstrukce | Véčko |
|---|
| Výška | 10,10 cm |
|---|---|
| Šířka | 5,05 cm |
| Hloubka | 1,99 cm |
| Hmotnost | 95 g |
| Barva | Černo-stříbrná |
|---|
| Obsah balení | Baterie |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.