- jednoduché ovládání
- možnost dvou SIM karet současně
- fotoaparát
- FM rádio, svítilna, budík
- vestavěné hry
- Bluetooth
Mobilní telefon, podpora paměťové karty až 512 GB, fotoaparát 2 Mpx, Bluetooth, Micro USB, Jack 3,5 mm, výdrž baterie až 6dní

Dual SIM černo-červený ALIGATOR D210

Dvě SIMky a snadné ovládání
Klasický mobil černo-červené barvy ALIGATOR D210 potěší každého, kdo není přívržencem moderních dotykových smartphonů. S jeho velkými přehlednými tlačítky budete pohodlně vytáčet telefonní čísla i psát SMS zprávy. Má barevný displej a díky své duálnosti i možnost použití 2 SIM karet současně. Můžete si na něm pouštět svou oblíbenou hudbu, rádio, hry, využijete ho i jako svítilnu či budík. Má stereo jack konektor pro sluchátka a pohodlný poslech jen pro vás.

Dlouhá výdrž
Kompaktní mobilní telefon ALIGATOR D210 se pyšní dlouhou výdrží baterie. Na jedno plné nabití vydrží 3 hodiny telefonování a v pohotovostním režimu až 6 dní. Podporuje technologii Bluetooth pro bezdrátové hands-free telefonování a přenášení dat mezi telefony či počítačem. Můžete si s ním vyfotit své zážitky a poté je posílat svým přátelům pomocí MMS. Do paměti se mu vejde až 500 telefonních čísel a dalších 250 na každou SIM. Díky němu budete v dokonalém spojení se svým světem.
Technická specifikace
Základní informace
- ALIGATOR D210 Dual SIM černo-červený
Displej
- Úhlopříčka displeje: 1,8 "
- Rozlišení displeje: 128 x 160 px
Baterie
- Konektor: Micro USB
- Kapacita baterie: 600 mAh
Fotoaparát
- Zadní fotoaparát: 2 Mpix
Obecné informace
- Rozměry(V׊×H): 112 x 47 x 13,6 mm
- Hmotnost: 66 g
- Barva: Černo-červená
Obsah balení
- Mobilní telefon D210
- Baterie
- Nabíječka
- Návod k použití
| Typ přístroje | Mobilní telefon |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Operační paměť | 0,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 0,00 GB |
| Slot na kartu | Do 512 GB |
| Počet zadních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Optický zoom | Nemá |
| Maximální světelnost f | 2,8 |
| Stabilizace obrazu | Bez stabilizace |
| Rozlišení fotoaparátu | 0,30 |
| Max. doba hovoru | 180 min |
|---|---|
| Max. pohotovostní doba | 144 |
| Úhlopříčka displeje | 1,80 " |
|---|---|
| Typ displeje | TFT |
| Vlastnosti displeje | Zaoblené hrany |
| Dotykový displej | Ne |
| Počet jáder procesoru | 1 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 0,30 GHz |
| Kapacita baterie | 600 mAh |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Zvýšená odolnost | Ne |
| Operační systém | Vlastní OS |
|---|
| Zvýšená odolnost | Ne |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Max. kapacita paměťové karty | do 512 GB |
| Blesk | Ne |
| Funkce | FM Rádio |
|---|---|
| Zoom | Digitální |
| Dual SIM | Ano |
| FM tuner | Ano |
| GPS navigace | Ne |
| Přehrávač | MP3/Video |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Hlavní SIM karta | Normální SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Dual SIM + paměťová karta |
| Datové přenosy | GPRS/EDGE |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Konektivita | Bluetooth |
| Komunikace | 2G |
| Konstrukce | Klasická |
|---|
| Výška | 11,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 4,70 cm |
| Hloubka | 1,30 cm |
| Hmotnost | 66 g |
| Barva | Černo-červená |
|---|
| Obsah balení | Baterie |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.