- 3,5" displej
- funkce SOS locator
- dálková správa telefonu
- nabíjecí stojánek
- 2Mpx fotoaparát
- podpora paměťových karet až 512 GB
Mobilní telefon, podpora paměťové karty až 512 GB, fotoaparát 2 Mpx, Bluetooth, Micro USB, Jack 3,5 mm, SOS tlačítko, SOS lokátor, výdrž baterie až 7 dní, nabíjecí stojánek součástí balení
Doporučené služby
Další možnosti financování

Mobilní telefon Aligator A830 Senior černý

Intuitivní ovládání
Mobilní telefon Aligator A830 Senior je opatřen přehledným 3,5" displejem. Spolehnout se můžete na intuitivní ovládání pomocí velkých tlačítek s vystupujícím potiskem. Díky baterii a kapacitě 2 000 mAh je výdrž v pohotovostním režimu až 7 dní. O doplnění energie se postará následně praktický nabíjecí stojánek.

SOS locator a praktické funkce
Funkce SOS locator odešle po přidržení tlačítka na zadní straně telefonu Aligator A830 Senior vašim blízkým SMS zprávu s polohou, přičemž jim rovnou i zavolá. Na cílových mobilech se zobrazí rovněž odkaz znázorňující pozici na mapě. K dispozici je mimo jiné 2Mpx fotoaparát, svítilna, budíky, Bluetooth, FM rádio a další.

Dálková správa telefonu Aligator A830 Senior
Dálková správa telefonu Aligator A830 Senior umožňuje vzdálenou pomoc. Prostřednictvím SMS je možné uživateli přidávat připomínky do kalendáře, nové kontakty, případně zjistit polohu a stav mobilu. Paměť lze pomocí micro SD/XC karet rozšířit až na 512 GB.
Technická specifikace
Základní informace
- Aligator A830 Senior černý
Displej
- Úhlopříčka displeje: 3,5 "
- Rozlišení displeje: 320 x 480 px
Baterie
- Konektor: Micro USB
- Kapacita baterie: 2000 mAh
SOS funkce
- SOS tlačítko: Ano
- SOS Lokátor: Ano
Fotoaparát
- Zadní fotoaparát: 2 Mpix
Obecné informace
- Rozměry(V׊×H): 152 x 64 x 14,5 mm
- Hmotnost: 129 g
- Barva: Černá
Obsah balení
- Telefon Aligator A830
- Baterie
- Nabíječka
- Praktický nabíjecí stojánek
- Návod k použití
| Typ přístroje | Mobilní telefon |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Operační paměť | 0,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 0,00 GB |
| Slot na kartu | Do 512 GB |
| Počet zadních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Optický zoom | Nemá |
| Maximální světelnost f | 2,8 |
| Stabilizace obrazu | Bez stabilizace |
| Rozlišení fotoaparátu | 2,00 |
| Max. doba hovoru | 360 min |
|---|---|
| Max. pohotovostní doba | 168 |
| Úhlopříčka displeje | 3,50 " |
|---|---|
| Typ displeje | TFT |
| Vlastnosti displeje | Zaoblené hrany |
| Počet jáder procesoru | 1 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 0,30 GHz |
| Označení procesoru | MediaTek |
| Kapacita baterie | 2000 mAh |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Zvýšená odolnost | Ne |
| Operační systém | Vlastní OS |
|---|
| Zvýšená odolnost | Ne |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Max. kapacita paměťové karty | do 512 GB |
| Blesk | Ne |
| Funkce | FM Rádio, Nabíjecí stojánek, SOS tlačítko |
|---|---|
| Zoom | Digitální |
| Dual SIM | Ano |
| FM tuner | Ano |
| GPS navigace | Ne |
| Přehrávač | MP3/Video |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Hlavní SIM karta | Normální SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Dual SIM + paměťová karta |
| Datové přenosy | GPRS/EDGE |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Konektivita | Bluetooth |
| Komunikace | 2G |
| Konstrukce | Klasická |
|---|
| Výška | 15,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 6,40 cm |
| Hloubka | 1,40 cm |
| Hmotnost | 129 g |
| Barva | Černá |
|---|
| Obsah balení | Baterie |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.