Mobilní telefon, TFT displej 2,2" s rozlišením 176×220px, bílé podsvícení, až 500 kontaktů a 100 SMS, SOS tlačítko + SMS + Locator, vzdálené vyžádání polohy, fotoaparát VGA, výdrž až 14 dnů
1 199 Kč
991 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 400 Kč
Mobilní telefon
Aligator A675 Senior
PN A675WT
Displej
Barevný TFT displej
Úhlopříčka 2,2"
Rozlišení 176 × 220 px
Paměť
Paměť pro 500 kontaktů
Paměť pro 100 SMS
Paměť pro odeslané SMS
Konektory a připojení
Nabíjení a data Micro USB
Sluchátka s handsfree Micro USB
Nouzové volání
SOS tlačítko / SOS SMS / SOS Locator
5 předvoleb SOS tlačítka
Funkce
Svítilna
Budík
Kalkulačka
FM rádio
Fotoaparát VGA
Podpora SIM toolkit
Podpora paměťových karet micro SD/XC až 512 GB
Přehrávač hudby a videa
Automatické nastavení času
Obrázkový telefonní seznam
Bluetooth
5 melodií + vlastní + vibrace
Baterie Li-Ion 900 mAh
Výdrž v pohotovostním režimu až 14 dnů
Výdrž při hovoru až 6 hodin
Rozměry (V׊×H) 122 × 58,8 × 12,7 mm
Hmotnost 85 g
Barva Bílo–černá
Obsah balení
Telefon
Cestovní nabíječka
Praktický nabíjecí stojánek
Návod k použití
Aligator A675 Senior
PN A675WT
Displej
Barevný TFT displej
Úhlopříčka 2,2"
Rozlišení 176 × 220 px
Paměť
Paměť pro 500 kontaktů
Paměť pro 100 SMS
Paměť pro odeslané SMS
Konektory a připojení
Nabíjení a data Micro USB
Sluchátka s handsfree Micro USB
Nouzové volání
SOS tlačítko / SOS SMS / SOS Locator
5 předvoleb SOS tlačítka
Funkce
Svítilna
Budík
Kalkulačka
FM rádio
Fotoaparát VGA
Podpora SIM toolkit
Podpora paměťových karet micro SD/XC až 512 GB
Přehrávač hudby a videa
Automatické nastavení času
Obrázkový telefonní seznam
Bluetooth
5 melodií + vlastní + vibrace
Baterie Li-Ion 900 mAh
Výdrž v pohotovostním režimu až 14 dnů
Výdrž při hovoru až 6 hodin
Rozměry (V׊×H) 122 × 58,8 × 12,7 mm
Hmotnost 85 g
Barva Bílo–černá
Obsah balení
Telefon
Cestovní nabíječka
Praktický nabíjecí stojánek
Návod k použití
Obecné
| Typ přístroje | Mobilní telefon |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Part Number | A675WT |
Paměť
| Operační paměť | 0,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 0,00 GB |
| Slot na kartu | Do 512 GB |
Fotoaparát
| Počet zadních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Optický zoom | Nemá |
| Maximální světelnost f | 2,8 |
| Stabilizace obrazu | Bez stabilizace |
| Rozlišení fotoaparátu | 0,30 |
Baterie
| Max. doba hovoru | 360 min |
|---|---|
| Max. pohotovostní doba | 336 |
Displej
| Úhlopříčka displeje | 2,20 " |
|---|---|
| Typ displeje | TFT |
| Vlastnosti displeje | Zaoblené hrany |
| Dotykový displej | Ne |
Procesor
| Počet jáder procesoru | 1 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 0,30 GHz |
| Označení procesoru | MediaTek |
Vlastnosti
| Kapacita baterie | 900 mAh |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Zvýšená odolnost | Ne |
Software
| Operační systém | Vlastní OS |
|---|
Výbava
| Zvýšená odolnost | Ne |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Max. kapacita paměťové karty | do 512 GB |
| Blesk | Ne |
Funkce
| Funkce | FM Rádio, SOS tlačítko, Nabíjecí stojánek |
|---|---|
| Zoom | Digitální |
| Dual SIM | Ne |
| FM tuner | Ano |
| GPS navigace | Ne |
| Přehrávač | MP3/Video |
Konektory
| Konektory | USB-C |
|---|
Komunikace a porty
| Hlavní SIM karta | Normální SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Single SIM + paměťová karta |
| Datové přenosy | GPRS/EDGE |
| Konektor 3,5 mm | Ne |
| Konektivita | Bluetooth |
| Komunikace | 2G |
Vzhled a design
| Konstrukce | Klasická |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 12,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 5,88 cm |
| Hloubka | 1,27 cm |
| Hmotnost | 85 g |
Barva
| Barva | Bílá |
|---|
Balení
| Obsah balení | Baterie |
|---|
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.