Mobilní telefon, TFT displej s rozlišením 128×160px, bílé podsvícení, až 500 kontaktů a 50 SMS, SOS tlačítko + SMS + Locator, vzdálené vyžádání polohy, MicroSD až 32GB, výdrž až 240 hodin
899 Kč
743 Kč bez DPH
Mobilní telefon
Aligator A321 Senior Dual SIM červeno-šedý
PN A321RB
Displej
Barevný TFT displej
Rozlišení 128 × 160 px
Bílé podsvícení
Paměť
Paměť pro 500 kontaktů
Paměť pro 50 SMS
Paměť pro odeslané SMS
Možnost odeslání SMS více adresátůmnajednou
SIM
Dual SIM – 2× normální SIM (současně na příjmu)
Konektory a připojení
Nabíjení a data Micro USB
Sluchátka s handsfree Jack 3,5 mm
Nouzové volání
SOS tlačítko / SOS SMS / SOS Locator
5 předvoleb SOS tlačítka
Vzdálené vyžádání polohy
Funkce
Svítilna
Budík
Kalkulačka
FM rádio
Podpora SIM toolkit
Podpora paměťových karet Micro SD až 32 GB
Podpora hudebních souborů
Hlasité handsfree
5 melodií + vlastní + vibrace
Baterie Li-Ion 800 mAh
Výdrž v pohotovostním režimu max 240 hodin
Výdrž při hovoru max 240 minut
Rozměry (V׊×H) 122 × 55,0 × 14,0 mm
Hmotnost 73 g
Barva Červeno–šedá
Obsah balení
Telefon
Cestovní nabíječka
Nabíjecí stojánek
Návod k použití v češtině a slovenštině
Aligator A321 Senior Dual SIM červeno-šedý
PN A321RB
Displej
Barevný TFT displej
Rozlišení 128 × 160 px
Bílé podsvícení
Paměť
Paměť pro 500 kontaktů
Paměť pro 50 SMS
Paměť pro odeslané SMS
Možnost odeslání SMS více adresátůmnajednou
SIM
Dual SIM – 2× normální SIM (současně na příjmu)
Konektory a připojení
Nabíjení a data Micro USB
Sluchátka s handsfree Jack 3,5 mm
Nouzové volání
SOS tlačítko / SOS SMS / SOS Locator
5 předvoleb SOS tlačítka
Vzdálené vyžádání polohy
Funkce
Svítilna
Budík
Kalkulačka
FM rádio
Podpora SIM toolkit
Podpora paměťových karet Micro SD až 32 GB
Podpora hudebních souborů
Hlasité handsfree
5 melodií + vlastní + vibrace
Baterie Li-Ion 800 mAh
Výdrž v pohotovostním režimu max 240 hodin
Výdrž při hovoru max 240 minut
Rozměry (V׊×H) 122 × 55,0 × 14,0 mm
Hmotnost 73 g
Barva Červeno–šedá
Obsah balení
Telefon
Cestovní nabíječka
Nabíjecí stojánek
Návod k použití v češtině a slovenštině
Obecné
| Typ přístroje | Mobilní telefon |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Part Number | A321RB |
Paměť
| Operační paměť | 0,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 0,00 GB |
| Slot na kartu | Do 32 GB |
Fotoaparát
| Optický zoom | Nemá |
|---|---|
| Stabilizace obrazu | Bez stabilizace |
Baterie
| Max. doba hovoru | 240 min |
|---|---|
| Max. pohotovostní doba | 240 |
Displej
| Úhlopříčka displeje | 1,80 " |
|---|---|
| Typ displeje | TFT |
| Vlastnosti displeje | Zaoblené hrany |
| Dotykový displej | Ne |
Procesor
| Počet jáder procesoru | 1 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 0,30 GHz |
| Označení procesoru | MediaTek |
Vlastnosti
| Kapacita baterie | 650 mAh |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Zvýšená odolnost | Ne |
Software
| Operační systém | Vlastní OS |
|---|
Výbava
| Zvýšená odolnost | Ne |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Max. kapacita paměťové karty | do 32 GB |
| Blesk | Ne |
Funkce
| Funkce | SOS tlačítko, Nabíjecí stojánek, FM Rádio |
|---|---|
| Zoom | Ne |
| Dual SIM | Ano |
| FM tuner | Ano |
| GPS navigace | Ne |
| Přehrávač | Ne |
Konektory
| Konektory | USB-C |
|---|
Komunikace a porty
| Hlavní SIM karta | Normální SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Dual SIM + paměťová karta |
| Datové přenosy | GPRS/EDGE |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Konektivita | Bluetooth |
| Komunikace | 2G |
Vzhled a design
| Konstrukce | Klasická |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 12,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 5,50 cm |
| Hloubka | 1,40 cm |
| Hmotnost | 73 g |
Barva
| Barva | Černo-červená |
|---|
Balení
| Obsah balení | Baterie |
|---|
4 z 5
hodnotilo celkem
5 ověřených zákazníků
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.