- přehrává formáty MP3,AAC, WMA, WAV a JPEG
- komunikace s OS Android
- konektor AUX/Line IN
- přehrává obsah z USB
- dotykový 7" displej
- vestavěná GPS
- tuner FM
- možnost propojení s volantem
Další možnosti financování

Autorádio Akai CA-2DIN7064A

Užijte si svoji oblíbenou hudbu za volantem
S autorádiem Akai CA-2DIN7064A si užijete svoji oblíbenou hudbu na cestách vždy s výbornou zvukovou kvalitou. Autorádio s výkonem 140 W v černém provedení vás na první pohled zaujme velkým 7" digitálním TFT dotykovým displejem s rozlišením 1 024 × 600 pixelů. Do sestavy reproduktorů přenáší zvuk silný zesilovač s výkonem 4 × 2 W. Kvalitu aktuálně přehrávané hudby vylepšuje ekvalizér. Pro maximálně pohodlné ovládání při jízdě lze autorádio ovládat na volantu.

Nekonečné možnosti
Díky bezdrátové komunikaci Bluetooth můžete autorádio Akai CA-2DIN7064A spárovat se svým mobilním telefonem nebo tabletem. Technologie MirrorLink umí zrcadlit displej autorádia na displej vašeho multimediálního systému v autě. Autorádio přehrává formáty MP3, AAC, WAV, WMA a JPEG a také zvládá komunikaci se zařízeními s operačním systémem Android. Hudební obsah si také můžete přehřát z USB flash disku. Pro zachycení radiového signálu je k dispozici FM tuner. Přes vestavěnou GPS také zjistíte umístění auta.
| Typ přístroje | Autorádio |
|---|---|
| Model | CA-2DIN7064A |
| Mechanika | Ne |
|---|
| Bluetooth | Ano |
|---|
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.