- 2 nastavitelné časy buzení
- opakované buzení a funkce Snooze
- bezdrátové nabíjení kompatibilních zařízení
- CD mechanika
- přehledný displej s hodinami
- USB-C konektor
- kompaktní rozměry, nízká hmotnost
Slevový kupón

Budík Akai ACRB-2000

Víc než jen budík na noční stolek
Ráno může začít úplně jinak. Budík Akai ACRB-2000 spojuje osvědčené funkce s technologiemi, které z probouzení udělají příjemnější zážitek. Dva nezávislé časy buzení ocení páry i všichni, kdo mají ve všední dny jiný rytmus než o víkendu. Samozřejmostí je funkce Snooze i opakované buzení, takže vstávání můžete přizpůsobit svému tempu.

Hudba, nabíjení i přehledný čas
Integrovaná CD mechanika vám umožní probouzet se oblíbenou hudbou, zatímco přehledný displej zajistí snadnou čitelnost času i za zhoršených světelných podmínek. Velkou výhodou je funkce bezdrátového nabíjení, díky které si přes noc pohodlně dobijete mobilní telefon (s podporou bezdrátového nabíjení) bez nutnosti hledání kabelů. Praktický konektor USB-C rozšíří možnosti připojení a zvýší komfort při používání. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost dělají z budíku Akai ACRB-2000 ideální doplněk do každé ložnice.
| Displej | Ano |
|---|---|
| Výbava | Hodiny, Displej, Budík |
| CD mechanika | Ano |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Speciální funkce | bezdrátové nabíjení |
|---|---|
| Funkce | Snooze |
| Projekce času | Ne |
| FM tuner | Ne |
| Budík | 2 časy buzení |
| Časované vypnutí | Ne |
| DAB+ | Ne |
| Opakované buzení | Ano |
| Napájení | Síť |
|---|
| Výška | 7,30 cm |
|---|---|
| Šířka | 11,60 cm |
| Hloubka | 14,50 cm |
| Hmotnost | 300 g |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.