- SoftWater chrání barvy
- AbsoluteWash na skvrny
- síla páry Steam Refresh
- jemná péče PowerCare
- ovládací panel v češtině
- aplikace My AEG Care
- tichý chod
- ÖKOinvertorový motor
Slevový kupón

Pračka AEG LFR93846UC

Stálé barvy a jemnost prádla
Automatická pračka LFR93846UC vynikajících kvalit od precizní značky AEG se dokonale postará o praní vašeho prádla. Se svou kapacitou 8 kg prádla se řadí mezi větší pračky. Maximální rychlost odstřeďování má 1 400 ot./min. Její komunikační panel v horní části je v českém jazyce. Technologie SoftWater chrání oblečení a jeho barvy tím, že filtruje z vody minerální látky. Zabraňuje tak blednutí barev a udržuje stálý tvar oděvů.

Refresh pomocí páry
Výkonný program AbsoluteWash 49 min odstraňuje znečištění a skvrny už při nízké teplotě 30 °C za kratší čas než 1 hodinu. Filtruje vodu a zvyšuje účinnost pracího prostředku. Automatická pračka AEG LFR93846UC disponuje také praktickou funkcí Steam Refresh, která pomocí parního cyklu odstraní pachy z oblečení a narovná textilní vlákna. Po 25 minutách budou vaše oděvy opět krásně svěží a bez pomačkání.

Praní na míru
Jemná péče o oděvy pokračuje. S PowerCare, a její jedinečnou technologií rychlého promíchání pracího prostředku s vodou během praní, budete mít vynikající výsledky již za necelou 1 hodinu a při pouhých 30 °C. S chytrou mobilní aplikací My AEG Care si můžete přizpůsobit prací cykly a posílat spotřebiči pokyny podle vašich potřeb. Zároveň tu získáte i zajímavé tipy a návrhy. Automatická pračka LFR93846UC disponuje výkonným, a přesto tichým ÖKOinvertorovým motorem, na který společnost AEG poskytuje doživotní záruku.
| Typ přístroje | Pračka předem plněná |
|---|
| Počet programů | 12 |
|---|---|
| Program jemné prádlo | Ano |
| Parní program | Ano |
| Program snadné žehlení | Ano |
| Doba trvání programu ECO | 3:35 |
| Doba programu praní | X |
| Doba programu se sušením | x |
| Smart | Ano |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | A |
| Hlučnost | 72 dB |
| Plnění | Předem plněná |
| Hlučnost odstřeďování | 72 dB(A) |
| Náplň praní | 8,0 kg |
| Otáčky | 1400 ot/min |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Třída účinnosti odstřeďování | B |
| Displej | LED |
|---|---|
| Aquastop | Ne |
| Speciální funkce | AbsoluteCare, ProSteam |
|---|---|
| Speciální funkce | SoftWater |
| Odložený start | Ano |
| Množstevní automatika | Ano |
| Signalizace průběhu praní | LCD displej |
| Český ovládací panel | Ano |
| Automatické dávkování | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi |
|---|
| Energetická třída | A |
|---|---|
| Spotřeba vody za cyklus | 44 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 33 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | x |
|---|---|
| Výška | 84,70 cm |
| Šířka | 59,70 cm |
| Hloubka | 57,60 cm |
| Hmotnost | 80,5 kg |
| Výška s obalem | 886,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 640,00 mm |
| Hloubka s obalem | 649,00 mm |
| Váha s obalem | 82000,00 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.