- objem pračky 10 kg
- předmíchání pracího prostředku
- parní cyklus Steam Refresh
- praní na míru PreciseWash
- odstranění skvrn PowerClean
- aplikace My AEG Care
- tichý chod
- ovládací panel v českém jazyce
- ÖKOinvertorový motor
Doporučené služby
Další možnosti financování

Pračka AEG LFR83166OC

XXL objem
Chcete, aby vaše prádlo dostalo dokonalou péči? Pak pro jeho praní zvolte automatickou pračku LFR83166OC ze série PowerCare® renomované značky AEG. Se svou kapacitou až 10 kg se uplatní ve větších rodinách. Unikátní patentovaná zásuvka Universaldose dokáže rozpustit prací kapsle až o 60 % rychleji, než když je vložíte do bubnu, a to díky inovativnímu systému vodních trysek. Zvládne to i při nízkých teplotách a rychlých programech. Praní je efektivnější a prádlo je zbaveno skvrn.

Neutrácejte víc, než je nutné
Ovládací panel automatické pračky AEG LFR83166OC můžete ovládat v českém jazyce. Chcete ušetřit? PreciseWash automaticky přizpůsobuje nastavení praní podle velikosti várky. Tím se výrazně snižují náklady na energii, vodu i čas. S aplikací My AEG Care ve vašem chytrém telefonu máte možnost přizpůsobit si nastavení pracích cyklů svým potřebám a zvyklostem. Zároveň tu můžete získat chytré tipy a návrhy ohledně praní.

Odstraní všechny nečistoty
PowerClean 59 min precizně odstraní skvrny i při nízkých teplotách 30 °C již za pouhou 1 hodinu. Postará se o to, aby se prací prostředek dostal ke každému vláknu, a tím vyčistil jakýkoli flek. Pokud vaše prádlo potřebuje jen osvěžit, použijte Steam Refresh. Dávka páry změkčí látku, narovná její vlákna a neutralizuje pachy. Vaše oblečení tak během 25 minut můžete vzít na sebe jako nové. Pračka AEG LFR83166OC s jedinečným ÖKOinvertorový motorem s doživotní zárukou bude perfektně sloužit vám i vašemu prádlu.
| Typ přístroje | Pračka předem plněná |
|---|
| Počet programů | 12 |
|---|---|
| Program jemné prádlo | Ano |
| Parní program | Ano |
| Program snadné žehlení | Ano |
| Doba trvání programu ECO | 3:58 |
| Doba programu praní | X |
| Doba programu se sušením | x |
| Smart | Ano |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | B |
| Hlučnost | 76 dB |
| Plnění | Předem plněná |
| Hlučnost odstřeďování | 76 dB(A) |
| Náplň praní | 10,0 kg |
| Otáčky | 1600 ot/min |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Třída účinnosti odstřeďování | A |
| Displej | LED |
|---|---|
| Aquastop | Ne |
| Speciální funkce | UniversalDose, ProSteam |
|---|---|
| Speciální funkce | PowerCare |
| Odložený start | Ano |
| Množstevní automatika | Ano |
| Signalizace průběhu praní | LCD displej |
| Český ovládací panel | Ano |
| Automatické dávkování | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi |
|---|
| Energetická třída | A |
|---|---|
| Spotřeba vody za cyklus | 47 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 51 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | x |
|---|---|
| Výška | 84,70 cm |
| Šířka | 59,70 cm |
| Hloubka | 63,10 cm |
| Hmotnost | 72,5 kg |
| Výška s obalem | 900,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 640,00 mm |
| Hloubka s obalem | 710,00 mm |
| Váha s obalem | 74000,00 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.