- 4 varné zóny
- uživatelské LED rozhraní Direct Touch
- funkce Hob2Hood
- funkce PowerBoost
- dětská pojistka
- časovač Eco
- indikace zbytkového tepla OptiHeat
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Varná indukční deska AEG IPE84531FB 3000 Hob2Hood

Intuitivní a přesné ovládání
Uživatelské LED rozhraní Direct Touch na indukční varné desce AEG IPE84531FB umožňuje okamžité nastavení správné teploty. Vaření na indukční desce je nejen rychlé, bezpečné a rovnoměrné, ale zároveň velmi úsporné. Zvládnete s ním jakoukoliv techniku vaření a vytvoříte i ty nejjemnější chutě a textury. Provedení v jednoduchém elegantním stylu s čistě černým designem a čtyřmi zkosenými hranami ničím nenaruší vzhled vaší kuchyně. Varné zóny a ovládací prvky jsou viditelné pouze, když je zrovna potřebujete. K dispozici jsou 4 varné zóny s třístupňovou kontrolou zbytkového tepla OptiHeat.

Extra výkon pro rychlejší vaření
Velké množství funkcí, které vám zajistí naprostou kontrolu nad vařením, získáte s chytrou indukční varnou deskou AEG IPE84531FB. Velmi praktická funkce PowerBoost se postará o rychlejší a intenzivnější ohřev, a tím výrazně zkrátí dobu vaření. Je tak ideální třeba když budete potřebovat přivést vodu k varu nebo rozpálit pánev. Prostřednictvím funkce Hob2Hood si snadno bezdrátově propojíte varnou desku s odsavačem par. Ten pak samočinně upravuje rychlost ventilátoru podle výkonu varné desky pro silné odsávání při smažení a nižší výkon při dušení.
| Typ přístroje | Varná deska |
|---|---|
| Typ | Indukční |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Ovládání | Dotykové |
| Provedení | Samostatná |
| Provedení rámečku | Zkosené hrany |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Počet plotýnek | 4 |
| Stopgas | Ne |
| Rychlohořák | Ano |
| Integrovaný odsavač par | Ne |
|---|---|
| Speciální funkce | Hob2Hood |
| Multizóna | Ne |
| Bezp. vypínání | Ano |
| Časový spínač zón | Ano |
| Napětí a frekvence | 400 V |
|---|---|
| Příkon | 7,35 kW |
| Materiál var. desky | Sklokeramika |
|---|
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 4,4x75x49 |
|---|---|
| Výška | 4,40 cm |
| Šířka | 78,00 cm |
| Hloubka | 52,00 cm |
| Hmotnost | 12,3 kg |
| Výška s obalem | 118,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 868,00 mm |
| Hloubka s obalem | 600,00 mm |
| Váha s obalem | 13820,00 g |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.