- energetická třída E
- na 13 jídelních souprav
- 7 programů, 3 teploty
- posuvník QuickSelect
- množstevní automatika FuzzyLogic
- cirkulace vzduchu AirDry pro zefektivnění sušení
- světelný paprsek Beam on floor
- hlučnost 44 dB
- šířka 60 cm
Vestavná myčka na 13 sad nádobí, energetická třída E, hlučnost 44 dB, technologie AirDry, 7 programů, 4 teploty, panel s textem a symboly, čelní deska dvířek není součástí balení
Doporučené služby
Další možnosti financování

Vestavná myčka nádobí AEG FSS5261XZ

Úsporný spotřebič pro dokonalé mytí
S vestavnou myčkou AEG FSS5261XZ série 6000 v energetické třídě E bude vaše nádobí vždy zářit čistotou. Pohodlně do ní naskládáte až 13 sad nádobí a vybrat si můžete ze 3 teplot a 7 mycích programů, včetně programu ECO, který bude šetřit přírodu i vaši peněženku. Pomocí posuvníku QuickSelect na dotykovém displeji zvolíte preferovanou dobu cyklu. Navíc s technologií FuzzyLogic pomocí zabudovaných senzorů, které rozpoznají náplň, ušetříte až 20 % provozních nákladů. Na jeden mycí cyklus spotřebuje myčka 9,9 l vody, což je mnohonásobně méně, než kdybyste každý kousek nádobí vždy po jídle umývali ručně. Spotřeba energie na 100 cyklů pak činí 94 kWh.

Efektivní sušení
Invertorový motor myčky AEG FSS5261XZ pracuje tiše, s maximální hlučností 44 dB. Při vkládání nádobí vám usnadní práci výškově nastavitelný horní koš, který je vybaven skládacími poličkami na šálky. Pro bezkonkurenční péči o sklo je myčka AEG FSE74608P vybavena systémem GlassCare, takže vaše sklenice budou v bezpečí a nablýskané. Co se týče sušení, disponuje nejnovější technologií AirDry, která vysuší nádobí přirozeným prouděním vzduchu. Dvířka spotřebiče se před koncem programu pootevřou o 10 cm pro ještě lepší výsledky sušení a úsporu energie. Myčka má 2 ostřikovací ramena, indikátor soli a leštidla a využít můžete i funkci odloženého startu až o 24 hod.

Kontrola stavu letmým pohledem
Výrobce myslel i na to, aby bylo ovládání spotřebiče co nejjednodušší a nejpřehlednější. Pomocí paprsku promítaného na podlaze „Beam on floor“ vás myčka AEG FSS5261XZ v tichosti informuje o aktuálním stavu mycího programu. Tento způsob je efektivnější než zvuková signalizace. Díky nepřehlédnutelnému červenému nebo zelenému světelnému bodu víte, zda přístroj běží, nebo zda už je hotovo. Kabel dlouhý 1,5 m společně s vypouštěcí a napouštěcí hadicí Aqua control se dá pohodlně ukrýt na zadní straně. Máte tak jistotu, že nová myčka dokonale zapadne do vaší kuchyně.
| Typ přístroje | Myčka vestavná |
|---|
| Počet programů | 7 |
|---|---|
| Doba trvání programu ECO | 3:47 |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | B |
| Hlučnost | 44 dB |
| Počet souprav | 13 |
| Možnost umístění | Plně vestavná |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Aquastop | Ne |
| Speciální funkce | GlassCare |
|---|---|
| Speciální funkce | Automatické otevření po umytí |
| Odložený start | Ano |
| Počet teplot | 4 |
| Autoprogram | Ano |
| Signalizace průběhu mytí | LED displej |
| Příborová zásuvka | Ne |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Spotřeba vody | 9,9 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 94 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 82-90x60x55 cm |
|---|---|
| Výška | 81,80 cm |
| Šířka | 59,60 cm |
| Hloubka | 55,00 cm |
| Hmotnost | 37,6 kg |
| Výška s obalem | 864,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 635,00 mm |
| Hloubka s obalem | 680,00 mm |
| Váha s obalem | 39000,00 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.