- volně stojící myčka nádobí AEG v nerezovém provedení
- kapacita na 15 sad nádobí a flexibilní zásuvka MaxiFlex
- důkladné mytí a vysoušení s technologií AirDry
- zářivě vyleštěné sklo se systémem GlassCare
- šířka 60 cm
Doporučené služby
Další možnosti financování

Myčka nádobí AEG Mastery FFB73716PM

Volně stojící myčka nádobí AEG Mastery
Zpříjemněte si čas vaření a domácích hostin myčkou na nádobí AEG Mastery, která vám ušetří spoustu času jinak stráveného během náročnějšího ručního mytí a vy si tak po dobrém jídle užijete pohodu poté, co nádobí pouze naskládáte do myčky a necháte ji pracovat za vás. Volně stojící model AEG FFB73716PM v elegantním nerezovém provedení o šířce 60 cm má kapacitu až pro 15 sad nádobí a disponuje inteligentním SatelliteClean ramenem, jež spolu se sprchováním v pěti rovinách vyčistí nádobí důkladněji než běžné myčky.

Šetrný systém pro zářivě vyleštěné sklo
Nerezová myčka nádobí AEG FFB73716PM z řady AEG Mastery bude ideální pro různé druhy a velikosti nádobí a kuchyňského načiní díky flexibilním příčkám a velmi praktické nastavitelné zásuvce MaxiFlex. Jedná se o velmi výkonné zařízení, které umí zároveň velmi šetrně čistit sklo, kdy držáky SoftGrip s gumovými zarážkami SoftSpikes udrží sklenice na svém místě, aniž by došlo k jejich poškrábání. Myčka AEG Mastery FFB73716PM využívá chytrou technologii AirDry, která zajistí nízkou spotřebu energie a přirozené dosušení nádobí během proudění vzduchu automatickým pootevřením dvířek před koncem cyklu sušení.

Hygienicky čisté a bezpečné nádobí
Myčka nádobí AEG Mastery FFB73716PM je vybavena invertorovým motorem se zárukou na 10 let a nabízí 10 programů, nastavení pěti různých teplot a funkci ExtraHygiene se silnou fází oplachování vodou o teplotě 69 °C, která zaručí opravdu maximální čistotu s likvidací až 99,9 % bakterií a virů a je tak ideální také do domácností s alergiky či malými dětmi. AEG Mastery FFB73716PM spadá do energetické třídy D a náklady vám ušetří nejen pomocí chytrého vysoušení, ale zároveň úpravou spotřeby vody podle aktuálního zašpinění vloženého nádobí díky vodnímu senzoru, jenž rozpozná kolik vody a čisticích prostředků bude v tu chvíli opravdu potřeba.

Praktické a bezpečnostní funkce AEG
V myčce AEG Mastery FFB73716PM budete mít skvělý přehled, neboť je vybavena vnitřním osvětlením a potěší vás moderním snadným ovládacím panelem a praktickými indikátory, které vás budou upozorňovat na doplnění soli i leštidla, právě běžící programy a zbývající čas cyklů, který je navíc pomocí laserového paprsku promítán také na podlahu, kde jej opravdu nepřehlédnete. Výhodou je možnost nastavit odložený start v rozmezí od 1 do 24 hodin a nádobí tak budete mít přichystané přesně podle vaší potřeby. AEG myslí také na ochranu zařízení a vaší domácnosti, a tak je myčka AEG Mastery vybavena bezpečnostní funkcí Aquastop, jež zamezí úniku vody v případě poruchy.
| Typ přístroje | Myčka nádobí |
|---|
| Počet programů | 10 |
|---|---|
| Doba trvání programu ECO | 4:00 |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | B |
| Hlučnost | 42 dB |
| Počet souprav | 15 |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Aquastop | Ne |
| Speciální funkce | GlassCare |
|---|---|
| Speciální funkce | Automatické otevření po umytí |
| Odložený start | Ano |
| Počet teplot | 5 |
| Autoprogram | Ano |
| Signalizace průběhu mytí | LED diody |
| Příborová zásuvka | Ano |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Spotřeba vody | 11,0 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 86 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | x |
|---|---|
| Výška | 85,00 cm |
| Šířka | 59,60 cm |
| Hloubka | 61,00 cm |
| Hmotnost | 46,1 kg |
| Výška s obalem | 900,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 635,00 mm |
| Hloubka s obalem | 680,00 mm |
| Váha s obalem | 49000,00 g |
| Barva | Nerez |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.