- na 9 jídelních souprav
- energetická třída E
- šířka 45 cm
- 9 programů, 4 teploty
- spotřeba energie: 70 kWh/100 cyklů
- AirDry – cirkulace vzduchu pro zefektivnění sušení
- horní koš s funkcí QuickLift
- SatelliteClean
- program Extra Hygiena
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Myčka nádobí AEG FFB62427ZW

Množství programů pro dokonale čisté nádobí
S volně stojící myčkou v plně nerezové úpravě AEG FFB62427ZW v energetické třídě E bude vaše nádobí vždy zářit čistotou. Pohodlně do ní naskládáte až 9 sad nádobí a vybrat si můžete ze 4 teplot a 9 mycích programů, které budou šetřit přírodu i vaši peněženku. Na ovládacím panelu s textem a symboly zvolíte podle potřeby 160 minut, 60 minut, 90 minut, Auto, ECO, extra tichý nebo MachineCare. Když máte menší náplň, je rychlý 30minutový mycí program dokonalé řešení. Dále myčka nabízí i opláchnutí a čekání. Za 100 cyklů se spotřeba energie vyšplhá pouze na 70 kWh.

Efektivní sušení
Výškově nastavitelný horní koš má 2 měkké špičky, a skládací poličky na šálky. Je vybaven také funkcí QuickLift, díky které snadno upravíte jeho výšku podle vašich potřeb, a to i při plné zátěži. Co se týče sušení, disponuje AEG FFB62427ZW nejnovější technologií AirDry, která vysuší nádobí přirozeným prouděním vzduchu. Dvířka myčky nádobí se před koncem programu pootevřou o 10 cm pro ještě lepší výsledky sušení a úsporu energie. Na jeden mycí cyklus spotřebuje myčka jen 9,9 l vody. To je mnohonásobně méně, než kdybyste každý kousek nádobí vždy po jídle umývali ručně.

Dvě sprchovací ramena
Díky satelitnímu sprchovacímu ramenu SatelliteClean dosáhnete až třikrát lepších výsledků, než je u myček běžné. Rameno neustále mění úhel ostřiku, a proud vody se dostane proto do všech rohů dolního i horního koše. Budete tak mít jistotu, že i objemnější nádobí bude dobře umyto. Maximální pokrytí vnitřního prostoru myčky vodou zajišťují navíc hned dvě sprchovací ramena. Výkonnou sanitační fázi oplachu, při níž se teplota myčky zahřeje na 69 °C, zaručí program Extra Hygiena. Tento vysoce účinný mycí cyklus odstraňuje více než 99,9999 % bakterií a virů, takže máte jistotu, že vaše nádobí bude naprosto dokonale hygienicky čisté.

Odložený start pro ještě větší komfort
Volně stojící myčka s nerezovou úpravou také sama detekuje malé množství soli a leštidla a upozorní vás na to. Je vybavena také množstevní automatikou FuzzyLogic. Invertorový motor myčky pracuje tiše, s maximální hlučností 46 dB. Zvolit si můžete odložený start, a to až na 24 hodin dopředu. Spotřebič tak může pracovat v době, když jste ve škole nebo v práci. Po návratu domů na vás bude čekat čisté a suché nádobí připravené k dalšímu použití. Kabel dlouhý 1,5 m společně s vypouštěcí a napouštěcí hadicí Aqua control se dá pohodlně ukrýt na zadní straně. Máte tak jistotu, že nová myčka AEG FFB62427ZW dokonale zapadne do vaší kuchyně.
| Typ přístroje | Myčka nádobí |
|---|
| Počet programů | 9 |
|---|---|
| Doba trvání programu ECO | 4:00 |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | C |
| Hlučnost | 46 dB |
| Počet souprav | 10 |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Aquastop | Ne |
| Speciální funkce | GlassCare |
|---|---|
| Speciální funkce | Automatické otevření po umytí |
| Odložený start | Ano |
| Počet teplot | 4 |
| Autoprogram | Ano |
| Signalizace průběhu mytí | LCD displej |
| Příborová zásuvka | Ne |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Spotřeba vody | 9,9 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 75 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | x |
|---|---|
| Výška | 85,00 cm |
| Šířka | 44,60 cm |
| Hloubka | 61,50 cm |
| Hmotnost | 36,8 kg |
| Výška s obalem | 900,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 490,00 mm |
| Hloubka s obalem | 685,00 mm |
| Váha s obalem | 38000,00 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.