- na 10 jídelních souprav
- energetická třída D
- 9 programů, 4 teploty
- unikátní sprchovací rameno SatelliteClean
- horní koš se systémem QuickLift
- systém GlassCare
- cirkulace vzduchu AirDry pro zefektivnění sušení
- hlučnost 44 dB
- šířka 45 cm
Vestavná myčka na 10 sad nádobí, 9 programů, 4 teploty, funkce odloženého startu 1-24 hodin, čelní deska dvířek není součástí balení
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Vestavná myčka nádobí AEG FEE73517PM

Dokonale čisté a suché nádobí s úsporou energie
S vestavnou myčkou AEG FEE73517PM série 7000 v energetické třídě D bude vaše nádobí vždy zářit čistotou. Pohodlně do ní naskládáte až 10 sad nádobí a vybrat si můžete ze 4 teplot a 9 mycích programů, které budou šetřit přírodu i vaši peněženku. Využít můžete i funkci odloženého startu až o 24 hodin. Co se týče sušení, disponuje spotřebič nejnovější technologií AirDry, která vysuší nádobí přirozeným prouděním vzduchu. Dvířka se před koncem programu pootevřou o 10 cm pro ještě lepší výsledky sušení a úsporu energie. Pokud byste používali jen program eco, za 100 cyklů se spotřeba energie vyšplhá pouze na 67 kWh. Na jeden mycí cyklus spotřebuje myčka 9,9 l vody, což je mnohonásobně méně, než kdybyste každý kousek nádobí vždy po jídle umývali ručně.

Zářivé a nepoškrábané sklenice
Při vkládání nádobí vám usnadní práci výškově nastavitelný horní koš se systémem QuickLift, který disponuje skládací poličkou na šálky. Jeho výšku můžete upravit tak, abyste k němu měli vždy snadný a pohodlný přístup. V zásuvce MaxiFlex pak uložíte příbory a veškeré kuchyňské náčiní různých rozměrů tak, aby bylo dokonale čisté. Pro bezkonkurenční péči o sklo je myčka AEG FEE73517PM vybavena systémem GlassCare, takže vaše sklenice budou v bezpečí a nablýskané. Přidržují je totiž gumové podpěry SoftSpikes. Technologie SoftGrip pevně, ale přitom šetrně drží sklenice na víno za stopku. Tento model nabízí v horním koši úchyty na 6 sklenic na víno. Jistě uvítáte, že spotřebič během mytí zobrazuje zbývající čas.

Voda se dostane do každého koutu
Díky 5 sprchovacím rovinám a satelitnímu sprchovacímu ramenu s dvojitým rotováním SatelliteClean dosáhnete až třikrát lepších výsledků, než je běžné. Tím, že rameno neustále mění úhel ostřiku, a voda se proto dostane kamkoliv, budete mít jistotu, že i objemnější nádobí bude dobře umyto. Invertorový motor myčky AEG FEE73517PM pracuje tiše s maximální hlučností 44 dB. Spotřebič má také zabudován indikátor doplnění soli a vodní senzor, který rozpozná úroveň zašpinění vody a výrazným podílem tak přispívá k její optimální spotřebě. Kabel dlouhý 1,5 m se dá společně s vypouštěcí a napouštěcí hadicí Aqua control pohodlně ukrýt na zadní straně. Máte tak jistotu, že nová myčka dokonale zapadne do vaší kuchyně.
| Typ přístroje | Myčka vestavná |
|---|
| Počet programů | 9 |
|---|---|
| Doba trvání programu ECO | 4:00 |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | B |
| Hlučnost | 44 dB |
| Počet souprav | 10 |
| Účinnost sušení | A |
| Možnost umístění | Vestavná |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Aquastop | Ne |
| Speciální funkce | GlassCare |
|---|---|
| Speciální funkce | Automatické otevření po umytí |
| Odložený start | Ano |
| Počet teplot | 4 |
| Autoprogram | Ano |
| Signalizace průběhu mytí | Displej |
| Příborová zásuvka | Ano |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Spotřeba vody | 9,9 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 67 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 82-90x45x55 cm |
|---|---|
| Výška | 81,80 cm |
| Šířka | 44,60 cm |
| Hloubka | 57,00 cm |
| Hmotnost | 35,0 kg |
| Výška s obalem | 870,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 490,00 mm |
| Hloubka s obalem | 685,00 mm |
| Váha s obalem | 36000,00 g |
| Barva | Nerez |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.