- kapacita až 15 sad nádobí
- energetická třída E
- šířka 60 cm
- invertorový motor se systémem AirDry
- až 9 programů pro mytí
- nastavitelná zásuvka MaxiFlex
- GlassCare pro péči o sklo
Vestavná myčka na 15 sad nádobí, energetická třída E, 9 programů, 4 teploty, funkce odloženého startu 1-24 hodin, čelní deska dvířek není součástí balení
Doporučené služby
Další možnosti financování

Vestavná myčka nádobí AEG FEE72706PM

Mytí nádobí snadno a rychle s myčkou AEG
Myčka AEG umožní rychlé mytí nádobí bez námahy s perfektními výsledky. Nabídne kapacitu až 15 sad nádobí a spadá do energetické třídy E. O výkon se stará invertorový motor a systém AirDry zajišťující sušení. Systém SatelliteClean s ramenem a pěti sprchovacími rovinami zajistí ještě lepší pokrytí. Nízká hlučnost myčky AEG 44 dB nebrání běžnému provozu a díky nastavitelné zásuvce MaxiFlex a funkci QuickLift si můžete uspořádat nádobí i v případě větších kusů či nezvyklých tvarů.

Šetrná ke každému kusu nádobí
Myčka AEG s držáky SoftGrip a gumovými hroty SoftSpikes podporuje šetrné mytí sklenic a zabraňuje poškrábání, výběr až 9 programů a 4 teplot umožňuje přizpůsobit podmínky v závislosti na druhu nádobí. GlassCare zajistí bezpečí křehkých sklenic, ale také jejich dokonalou čistotu. Funkce ExtraHygiene pak zahřeje vodu na 69 stupňů a zlikviduje bakterie uvnitř myčky. AEG je tak vhodná do všech domácností.

Další specifikace
AEG FEE72706PM se šířkou 60 cm lze snadno umístit do jakékoliv kuchyně a vodní senzor detekuje spotřebu i zašpinění vody. Samozřejmostí je také indikátor doplnění soli či možnost odložení startu až o 24 hodin. K ovládání slouží displej na přední straně myčky zobrazující zbývající čas a další nastavené funkce. Pro bezpečí je myčka AEG vybavena navíc spínacím plovákem zabraňujícím případnému úniku vody.
| Typ přístroje | Myčka vestavná |
|---|
| Počet programů | 9 |
|---|---|
| Doba trvání programu ECO | 4:00 |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | B |
| Hlučnost | 44 dB |
| Počet souprav | 15 |
| Možnost umístění | Vestavná |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Aquastop | Ne |
| Speciální funkce | GlassCare |
|---|---|
| Speciální funkce | Automatické otevření po umytí |
| Odložený start | Ano |
| Počet teplot | 4 |
| Autoprogram | Ano |
| Signalizace průběhu mytí | Displej |
| Příborová zásuvka | Ano |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Spotřeba vody | 11,0 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 96 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 90-82x60x57 cm |
|---|---|
| Výška | 81,80 cm |
| Šířka | 59,60 cm |
| Hloubka | 57,50 cm |
| Hmotnost | 42,9 kg |
| Výška s obalem | 870,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 635,00 mm |
| Hloubka s obalem | 680,00 mm |
| Váha s obalem | 45000,00 g |
| Barva | Nerez |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.