- energetická třída účinnosti D
- 8 programů a 4 teploty
- kapacita 13 sad nádobí
- systém SatelliteClean
- funkce ExtraHygiene
- automatické otevření dvířek AirDry
- koš QuickLift
- invertorový motor
Vestavná myčka na 13 sad nádobí, energetická třída D, hlučnost 44 dB, technologie AirDry - automatické otevření dveří, systém SatelliteClean, čelní deska dvířek není součástí balení
Doporučené služby
Další možnosti financování

Vestavná myčka AEG FEE53610ZM 6000 SatelliteClean

Báječná a spolehlivá pomocnice
Vestavná myčka nádobí AEG FEE53610ZM série 6 000 SatelliteClean o šířce 60 cm a v energetické třídě účinnosti D se stane vaší nepostradatelnou pomocnou rukou v každodenním boji se špinavým nádobím. Pro poskytnutí opory a ochrany křehkým kouskům je myčka vybavena gumovými hroty SoftSpikes v horním koši. Viditelný přehledný ovládací panel s textem a symboly obsahuje také indikátor pro doplnění soli a leštidla. Díky funkci odloženého startu až o 24 hodin můžete snadno plánovat dopředu. Snadno si naprogramujete čas, který vám bude vyhovovat nejvíce, abyste měli dokonale čisté nádobí přesně tehdy, kdy jej potřebujete.

Přizpůsobí se pro vaše pohodlí
Vnitřní prostor myčky nádobí AEG FEE53610ZM pojme až 13 sad nádobí, takže se vám do ní vejde vše, co potřebujete. Výšku horního koše s funkcí QuickLift si lze přizpůsobit podle množství nádobí. Myčka disponuje celkem osmi přednastavenými programy a čtyřmi teplotami. Program AutoSense pomocí inteligentních snímačů detekuje množství vloženého nádobí a stupeň jeho znečištění, podle toho pak upraví cyklus na míru každé náplni. Pro dokonalé a rychlé výsledky mytí je připraven 30minutový program.

Každodenní zářivé výsledky
S volně stojící myčkou AEG FEE53610ZM získáte jistotu, že umyté nádobí bude pokaždé zářivě a hygienicky čisté. Myčka dává na výběr z celkem osmi programů a čtyř teplot. Vodní senzor upravuje spotřebu vody podle stupně jejího zašpinění. Systém SatelliteClean s inteligentním ramenem a pěti sprchovacími rovinami dostane vodu do každého koutu i v přeplněné myčce. Satelitní rameno se na rozdíl od tradičních typů pohybuje různými způsoby, díky čemuž má třikrát lepší pokrytí při sprchování než běžné myčky, a to dokonce i v případě, že je nádobí těsně u sebe. Technologie AirDry zajišťuje díky cirkulaci vzduchu mnohem efektivnější sušení, a zároveň šetří spotřebu elektrické energie. Funkce ExtraHygiene garantuje téměř úplné odstranění všech bakterií v myčce, takže je ideální pro domácnosti s alergiky a malými dětmi.
| Typ přístroje | Myčka vestavná |
|---|
| Počet programů | 8 |
|---|---|
| Doba trvání programu ECO | 4:00 |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | B |
| Hlučnost | 44 dB |
| Počet souprav | 13 |
| Možnost umístění | Vestavná |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Aquastop | Ne |
| Speciální funkce | GlassCare |
|---|---|
| Speciální funkce | Automatické otevření po umytí |
| Odložený start | Ano |
| Počet teplot | 4 |
| Autoprogram | Ano |
| Signalizace průběhu mytí | Displej |
| Příborová zásuvka | Ne |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Spotřeba vody | 9,9 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 84 kWh |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 82–88×60×55 mm |
|---|---|
| Výška | 81,80 cm |
| Šířka | 59,60 cm |
| Hloubka | 57,50 cm |
| Hmotnost | 33,0 kg |
| Výška s obalem | 864,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 635,00 mm |
| Hloubka s obalem | 680,00 mm |
| Váha s obalem | 34000,00 g |
| Barva | Nerez |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.