- výsuvný design
- instalace na zeď
- maximální výkon odsávání 445 m³/h
- energetická třída A
- odtahový a recirkulační systém
- LED osvětlení
- nízká hlučnost 60 dB
- rozměry 59,8 × 39,5 × 30 cm (š × v × h)
Doporučené služby
Další možnosti financování

Výsuvný odsavač par AEG DPE5660M

Výsuvná digestoř – elegantní řešení pro každou kuchyň
Hledáte způsob, jak se účinně zbavit kuchyňských výparů bez narušení harmonického vzhledu vaší kuchyně? Výsuvný odsavač par AEG DPE5660M je přesně to, co potřebujete. Šikovný pomocník se postará o dokonale čistý vzduch a zároveň vás okouzlí svými promyšlenými funkcemi i decentním provedením. Ovládání zvládne jednoduše – přehledná elektronická tlačítka vás intuitivně provedou nastavením osvětlení i výkonnostních stupňů s průtokem vzduchu až 445 m³/hod. S takovou sílou bude osvěžující atmosféra vždy na dosah ruky. A to nejlepší? I při maximálním výkonu zůstává digestoř příjemně tichá, pouhých 60 dB, takže vaše konverzace u vaření nebude ničím rušena.

Silný výkon pro svěží, čistý vzduch
S kompaktními rozměry 59,8 × 30 × 39,5 cm snadno odsavač par AEG připevníte ke stěně, kde nebude nijak narušovat celkový dojem z interiéru. Máte na výběr ze dvou možností odvětrávání – klasický komínový odtah (průměr vývodu je 15 cm), nebo praktickou recirkulaci, při které digestoř zbavuje vzduch mastnoty i pachů a vrací ho vyčištěný nazpět do místnosti. Pro maximální účinnost při odstraňování nepříjemných vůní je vhodné dokoupit uhlíkový filtr, který není součástí základního balení.

Rozzáří vaše vaření
Představte si dokonalou viditelnost při každém kulinářském dobrodružství. Integrované LED osvětlení digestoře AEG DPE5660M prozáří celou pracovní plochu a vy pohodlně uvidíte pod pokličku každého hrnce. Energetická třída A nabízí vyvážený poměr mezi silným výkonem a rozumnou spotřebou – ušetří vaše finance i přírodu. Dva praktické hliníkové tukové filtry pak stačí jednoduše vložit do myčky a jsou opět jako nové. Jednoduchý úklid bez námahy je poslední třešničkou na dortu.
| Typ přístroje | Digestoř |
|---|---|
| Typ digestoře | Výsuvný |
| Výkon | 660 m3/h |
|---|
| Hlučnost | 60 dB |
|---|---|
| Ovládání | Tlačítkové |
| Recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
|---|---|
| Osvětlení | Ano |
| Energetická třída | A |
|---|
| Výška | 39,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 59,80 cm |
| Hloubka | 30,00 cm |
| Barva | Šedá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.