- kapacita 2 TB
- odolná třívrstvá konstrukce
- krytí IP68
- vojenské normy odolnosti
- senzory nárazu
- kompatibilní s konzolemi
- zálohovací software Backup ToGo
Další možnosti financování

Externí disk ADATA HD720, 2TB

Testován na limity, připraven na život
Externí disk ADATA HD720 ustojí i to, co běžná elektronika nevydrží. Třívrstvá konstrukce ho chrání před nárazy i pády z výšky až 1,8 m a splňuje vojenské normy odolnosti. Při ponoření do dvoumetrové hloubky dokáže přežít až 120 min, pokud je kryt portu správně uzavřen. Díky stupni krytí IP68 se nemusíte bát prachu ani vody. Robustní konstrukce přitom nijak nesnižuje praktičnost a disk se pohodlně vejde do každého batohu.

Pozná, že se něco děje
Běžné externí disky po pádu často selhávají, ADATA HD720 si ale poradí chytře. Jakmile senzory zaznamenají náraz nebo vibrace, automaticky zastaví činnost disku, aby se předešlo chybám. Až se situace opět uklidní, provoz se bezpečně obnoví. LED indikátor vám zároveň vždy napoví, co se právě děje. Uvnitř zařízení tak panuje naprostý pořádek – ať už pracujete s fotografiemi, videem, nebo zálohujete důležitá data.

Hry, videa i dokumenty vždy na dosah
Kapacita 2 TB poskytuje dostatek prostoru pro všechny běžné digitální nároky – od pracovních souborů až po 4K videa z výletů. Disk můžete využít i s herní konzolí, kde poslouží jako externí úložiště pro hry, které zrovna nehrajete. Díky chytrému systému zálohování Backup ToGo si navíc snadno nastavíte automatické kopírování dat do počítače, cloudu i telefonu. USB kabel uložíte přímo do těla disku, takže ho nikdy neztratíte a budete mít vše vždy pohromadě.
| Typ přístroje | Externí HDD |
|---|---|
| Part Number | AHD720-2TU31-CBL |
| Druh | Externí |
|---|---|
| Kapacita | 2 TB |
| Rozhraní | USB 3.2 |
| Velikost | 2.5 |
| Třída krytí | IP68 |
|---|
| Výška | 2,02 cm |
|---|---|
| Šířka | 9,79 cm |
| Hloubka | 12,94 cm |
| Hmotnost | 223 g |
| Barva | Modrá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.