- kapacita 2 TB
- rozhraní USB 3.2 Gen 1
- třívrstvá konstrukce se silikonovým pláštěm
- aplikace Backup ToGo
- kompatibilní s Windows a herními konzolemi
Další možnosti financování

Externí disk ADATA HD650 2TB red

Odolnost, která ustojí každý den
Váš digitální svět si zaslouží bezpečné místo – přesně to nabízí externí pevný disk ADATA HD650. Je chráněn třívrstvou konstrukcí se silikonovým pláštěm, který účinně tlumí nárazy ze všech stran. Díky pogumovanému povrchu a odolnému plastu se nemusíte obávat škrábanců nebo otěrů ani při častém přenášení. Připojení přes rychlé rozhraní USB 3.2 Gen 1 zaručuje svižný přenos dat a modrá LED dioda vám ukáže, že vše běží, jak má.

Připraven na větší digitální život
Stále větší hry, videa ve vysokém rozlišení i rozsáhlé pracovní projekty – právě na to je 2TB kapacita jako dělaná. Disk funguje i bez připojení k napájení a je plně kompatibilní s Windows i herními konzolemi (po přeformátování). Díky aplikaci Backup ToGo si navíc můžete snadno nastavit automatické zálohování nejen na disk, ale i do cloudu nebo do telefonu. Vše je přehledné a intuitivní.
| Typ přístroje | Externí HDD |
|---|---|
| Part Number | AHD650-2TU31-CRD |
| Druh | Externí |
|---|---|
| Kapacita | 2 TB |
| Rozhraní | USB 3.1 |
| Velikost | 2.5 |
| Výška | 12,10 cm |
|---|---|
| Šířka | 8,10 cm |
| Hloubka | 2,10 cm |
| Hmotnost | 201 g |
| Barva | Červená |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.