- kapacita 1 TB
- formát 2,5"
- kompatibilita s Windows, Mac i Linux
- jednoduchá instalace
- flexibilní USB 3.0
Další možnosti financování

Externí disk A-DATA HD650 1 TB

Mějte svá data na dosah
Spolehlivý přenosný pevný disk A-DATA HD650 s objemnou kapacitou 1 TB a 2,5“ formátem efektivně uschová a přenese všechna potřebná data, a zajistí vám tak přístup k souborům kdekoli. Skvěle se hodí jako flexibilní uložiště filmů nebo potřebných dokumentů, když nemáte po ruce svůj počítač. Prostřednictvím kabelu s rozhraním USB 3.0 (USB 3.2 Gen 1), který je součástí balení a zároveň zpětně kompatibilní s USB verzemi 2.0 nebo 1.1, je možné se jednoduše napojit na téměř každý počítač, se kterým se A-DATA HD650 hravě zvládne spárovat bez sebemenších potíží.

Bezpečné a spolehlivé fungování
Externí disk spolehlivě připojíte k zařízením s operačními systémy Windows Vista a vyšším, Mac OS 10.6 a vyšším nebo Linux s jádrem ve verzi 2.6 a vyšším. A-DATA HD650 rovněž disponuje stručným průvodcem instalací, který vás elegantně seznámí s jeho fungováním, a sám tak dopomůže k co největší využitelnosti. Třívrstvá pryžová konstrukce disku poskytne veškerou potřebnou ochranu před poškozením, přičemž si spolehlivě zachová unikátní design. S hmotností 201 g se navíc stává ladně skladným, a lze jej pohodlně strčit do tašky, nebo větší kapsy.
| Typ přístroje | Externí HDD |
|---|---|
| Part Number | AHD650-1TU31-CBK |
| Druh | Externí |
|---|---|
| Kapacita | 1 TB |
| Materiál | Odolný plast |
| Otáčky disku | 5400 |
| Rozhraní | USB 3.1 |
| Velikost | 2.5 |
| Výška | 12,10 cm |
|---|---|
| Šířka | 8,10 cm |
| Hloubka | 2,10 cm |
| Hmotnost | 260 g |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.