Speed Link

SPEEDLINK je jednou z čelních značek působících v oblasti příslušenství k počítačům a videohrám v Evropě. Tyto výrobky kombinují nové technologie s kvalitním designem a vynikající funkčností. Od svého založení v roce 1998 zaznamenává SPEEDLINK trvalý růst. V současné době jsou výrobky této firmy k dostání ve více než 30 zemích Evropy. Více než 10 milionů prodaných zvukových systémů a více než 15 milionů prodaných herních ovladačů zcela jasně demonstruje podíl firmy na trhu.

Výrobce produktů SPEEDLINK je mezinárodně agitující společnost Jöllenbeck GmbH. Vysokým měřítkem energie a kreativity přišpěla společnost Jöllenbeck k tomu, aby se vývoj na tomto sektoru hnal dopředu. Přitom byla vykonaná skutečná pionýrská práce. Dnes pracuje samotně v centrále v Německu denně více, než 200 spolupracovníků na výstavbě těchto dějin úspěchu.

www.speedlink.cz

Kategorie značky Speed Link

Produkty značky Speed Link

Zvolené filtry
SPEED LINK
Gamepad  

PC gamepad s USB portem, 8 předních tlačítek a 4 ramenní tlačítka, 8-cestný ovládací kříž, 2 přesné analogové sticky s funkcí tlačítka, přepínací funkce pro analogový i digitální režim, přepínatelná funkce...

349,-
Centrální sklad 0 ks