Externí HDD, kapacita 2 000 GB, rozhraní USB 3.0, zpětná kompatibilita USB 2.0, odolnost proti nárazům, WD Discovery
2 599 Kč
2 148 Kč bez DPH
Externí HDD
WD Elements SE 2TB Black
PN WDBEPK0020BBK-WESN
Kapacita pevného disku 2 000 GB
Rozhraní USB 3.0
Kompatibilita s počítači s rozhraním USB 3.0
Zpětná kompatibilita s rozhraním USB 2.0
Odolnost proti nárazům
WD Discovery
Rozměry 12,8× 81,57 × 110,07 mm
Barva černá
WD Elements SE 2TB Black
PN WDBEPK0020BBK-WESN
Kapacita pevného disku 2 000 GB
Rozhraní USB 3.0
Kompatibilita s počítači s rozhraním USB 3.0
Zpětná kompatibilita s rozhraním USB 2.0
Odolnost proti nárazům
WD Discovery
Rozměry 12,8× 81,57 × 110,07 mm
Barva černá
Obecné
| Typ přístroje | Externí HDD |
|---|---|
| Part Number | WDBEPK0020BBK-WESN |
Disk a úložiště
| Druh | Externí |
|---|---|
| Kapacita | 2 TB |
| Materiál | Plast |
| Otáčky disku | 5400 |
| Rozhraní | USB 3.0 |
| Velikost | 2.5 |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 1,28 cm |
|---|---|
| Šířka | 8,16 cm |
| Hloubka | 11,01 cm |
| Hmotnost | 200 g |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.