Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

WD Elements Portable 4 TB

5,0
2 hodnocení
1 recenze

Externí HDD, kapacita 4 TB, 5 400 otáček za minutu, rozhraní USB 3.0, materiál plastCelý popis

Hlídat změny u produktu
WD Elements Portable 4 TB

WD Elements Portable 4 TB

01

Externí HDD Western Digital Elements Portable 4 TB Black

  • kapacita 4 TB
  • software pro zálohu dat
  • kompatibilita jak s Windows, tak Mac                
  • jednoduchá instalace
  • flexibilní USB 3.0
02

Mějte svá data na dosah

Spolehlivý přenosný HDD disk Western Digital Elements s nadstandardně objemnou kapacitou 4 TB a hmotností 320 g efektivně uschová a přenese všechna potřebná data a zajistí vám tak přístup ke svým souborům kdekoli a kdykoli. Hodí se skvěle jako flexibilní uložiště filmových sérií nebo řad velkokapacitních dokumentů, když nemáte po ruce svůj počítač. Prostřednictvím kabelu s rozhraním USB 3.0 (součást balení) je možné se jednoduše napojit na téměř každý počítač, a to i se zpětnou kompatibilitou s USB 2.0, čímž se WD Elements 4 TB hravě zvládne spárovat bez sebemenších potíží. Lze tak s uloženými daty pracovat i na starších počítačích či noteboocích s operačním systém Windows XP/Vista/7/8 nebo MacOS.

02

Bezpečný a spolehlivý

Western Digital Elements 4 TB nevyžaduje žádný zdroj napájení v cílovém zařízení s výjimkou některých starších notebooků obsahující verzi USB 1.1. Disk má pro všechny případy ve svém úložném prostoru zakomponovanou zkušební verzi softwaru WD SmartWare Pro k automatickému zálohování všech souborů, jehož zásluhou budou veškerá data v bezpečí cloudu. Zároveň disponuje stručným průvodcem instalací, který vás elegantně seznámí s jeho fungováním, a sám vám tak dopomůže k co největší využitelnosti.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.